banner461
banner195

Göktürk ve Açıkgöz’ün Gözü Kulağı Meclisteki Görüşmelerde

Nevşehir'de Milletvekillerinin gözü kulağı AK Parti ile CHP arasındaki koalisyon görüşmelerine çevrilmiş durumda.

Göktürk ve Açıkgöz’ün Gözü Kulağı Meclisteki Görüşmelerde
24 Temmuz 2015 Cuma 23:59

banner143
banner134

NEVŞEHİR(MHA) Türkiye Büyük Millet Meclisinin tatilde olması nedeniyle mecliste acil bir oturum olmaması durumunda bugünlerde Nevşehir’de bulunan AK Partili Nevşehir Milletvekillerine sorulan en önemli soru “Erken Seçim Kapıda mı?” sorusu. Vekillerinde gözü kulağı AK Parti ile CHP arasındaki koalisyon görüşmelerine çevrilmiş durumda.

Gazeteciler ve Basın Bayramı nedeniyle düzenlenen kahvaltılı sohbet toplantısında bazı basın yayın kuruluşu mensuplarının erken seçim beklentiniz var mı, koalisyon görüşmelerin sonuç alınmasını bekliyormusunuz sorularına da cevap veren her iki AK Partili Nevşehir Milletvekilinin muhtemel bir AK Parti – CHP koalisyonundan umutlu olmadıkları göze çarptı.

Özellikle CHP kanadından erken seçime yönelik ifadelerin gelmiş olmasıyla da birlikte AK Partili Nevşehir Milletvekilleri Murat Göktürk ve Mustafa Açıkgöz, olası bir erken seçimde milletin gerek AK Partinin ülkenin hükümetsiz kalmaması konusundaki çabalarının, gerekse MHP ve CHP’nin tavırlarının dikkate alınacağına dikkat çektiler.


Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.