banner461
banner195

Göktürk'ten Ürgüplülere Sıcak Asfalt Müjdesi

AK Parti Nevşehir Milletvekili Murat Göktürk , Karayolları ağı kapsamında bulunan Ürgüp üç güzeller yolunda mevcut güzergahın asfaltlanması için çalışma başlatıldığını ve en kısa zamanda bu yolların asfaltla kaplanacağını müjdesini verdi.

Göktürk'ten Ürgüplülere Sıcak Asfalt Müjdesi
28 Ekim 2015 Çarşamba 19:09

banner143
banner134
Uçhisar - Göreme ve Göreme - Çavuşin arasında yürütülen sıcak asfalt yollara bir yenisi daha ekleniyor.

Göktürk Ürgüplülere Müjdeyi Verdi ...! 

AK Parti Nevşehir Milletvekili Murat Göktürk , Karayolları ağı kapsamında bulunan Ürgüp üç güzeller yolu mevcut güzergahın asfaltlanması için çalışma başlatıldığını ve en kısa zamanda bu yolların asfaltla kaplanacağını müjdesini verdi. 

AK Parti Nevşehir Milletvekili Murat Göktürk , www.fibhaber.com a yaptığı açıklamasında, Ürgüp ilçemiz çift yol çıkışından üç güzeller güzergahına kadar olan yolda sıcak asfalt yapılacağını müjdeledi. 

Göktürk, Karayolları ağı içerisinde yer alan Ürgüp üç güzeller mevkiinde sıcak asfalt çalışmalarına önümüzdeki hafta içinde başlanacağını ifade etti.

Turizm yolu olarakta değerlendirilen Kapadokya'nın önemli yol güzergahlarından Ürgüp üç güzeller mevkiisinde ki Bu yol sürekli yamalanıyordu bu güzergahı daha sağlıklı daha kullanılabilir hale getirmek için 
ve Ürgüp halkımıza yakışır hale dönüştürmek için sıcak asfalt çalışmalarının şimdiden halkımıza hayırlı olmasını diliyorum dedi.

Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.