banner461
banner195

Gözler MHP’lileri Aradı Ama...

AK Parti ve Valilik – Belediye bayramlaşmalarının ardından en çok ilgi gören bayramlaşma Nevşehir Ticaret ve Sanayi odası ile Ticaret Borsasının bayramlaşma programında gözler Milliyetçi Hareket Partilileri aradı.

Gözler MHP’lileri Aradı Ama...
26 Eylül 2015 Cumartesi 15:07

banner143
banner134

NEVŞEHİR(MHA) AK Parti ve Valilik – Belediye bayramlaşmalarının ardından en çok ilgi gören bayramlaşma Nevşehir Ticaret ve Sanayi odası ile Ticaret Borsasının bayramlaşma programında gözler Milliyetçi Hareket Partilileri aradı.

AK Parti İl, Merkez İlçe başkanlarının yanında Milletvekili adaylarının, Cumhuriyet Halk Partisi Milletvekili adaylarının, Saadet Partisi ve Büyük Birlik Partisi İl Başkanları ile milletvekili adaylarının da katıldıkları Partiler üstü bayramlaşmaya Milliyetçi Hareket Partisi heyetinin katılmaması dikkatlerden kaçmadı.

MHP Nevşehir Milletvekili Mehmet Varol ile İl Başkanının Kozaklı ilçesinde bulunmaları nedeniyle Parti bayramlaşmasına İl Başkan Vekili Eyyüp Öz’ün başkanlık ettiği gözlenen MHP’nin en azından küçük bir heyet ile de olsa Ticaret Odası ve Ticaret Borsası Bayramlaşmasında olmasını gözler aradı. Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.