banner461
banner195

Gülen'e Hacıbektaş daveti

Başbakan Erdoğan seçim öncesi düzenlediği mitinglerde onbinlerle buluşmaya devam ediyor. Erdoğan'ın katıldığı tüm mitinglerde vatandaşlar meydanları doldurarak paralel devlet yapılanmasına mesaj veriyor.

Gülen'e Hacıbektaş daveti
24 Mart 2014 Pazartesi 10:29

banner143
banner134

 Başbakan Erdoğan seçim öncesi düzenlediği mitinglerde onbinlerle buluşmaya devam ediyor. Erdoğan'ın katıldığı tüm mitinglerde vatandaşlar meydanları doldurarak paralel devlet yapılanmasına mesaj veriyor. 

Pensilvanya'da inzivaya çekildiğini söyleyen Gülen'e Başbakan Erdoğan, "İnzivadayım' diyor, holding yönetiyor, şirket yönetiyor, milyarlarca doları yönetiyor. 'İnzivadayım' diyor" diye tepki gösterdi.

Erdoğan, "10-15 yıl benim de bir saygım yok değil vardı ama ben bu saygılarımı falan kaybettim. Çünkü ben böyle bir insana saygı duyamam" diye konuştu.

Ne diyor? 'Pensilvanya'da inzivaya çekildim'. Ya neden kendi ülkende inzivaya çekilmedin? Gel Hacıbektaş'ta Hacı Bektaşi Veli'nin mekanında çekil inzivaya, Konya'ya gel Mevlana Hazretlerinin diyarında çekil inzivaya, memleketin Erzurum'a gel. Bu güzel ülkede yer mi yok Pensivanya'da inzivaya çekildim diyorsun" dedi.

Başbakan Erdoğan, "Mekke'de, Medine'de inzivaya çekilemez miydin? Niye oralar değil de Pensilvanya? Bu nasıl bir inziva Allah aşkına,  'İnzivadayım' diyor, holding yönetiyor, şirket yönetiyor, milyarlarca doları yönetiyor. 'İnzivadayım' diyor, Türkiye'de insanların telefon konuşmalarını dinliyor, hatta yatak odalarını izliyor" diye konuştu.

SAYGIM VARDI KAYBETTİM

10-15 yıl benim de bir saygım yok değil vardı ama ben bu saygılarımı falan kaybettim. Çünkü ben böyle bir insana saygı duyamam. Saygı duyarsam önce kendime saygısızlık yapmış olurum. Tüm insanlara saygısızlık yapmış olurum. Gece beddua seansları yapıyorlar. Allah ıslah etsin ya. Bu beddualar tutmaz bumerang gibi döner onları vurur. Bize ülkemdeki vatandaşlarımın duaları yeter

MAVİ MARMARA İÇİN AĞLADIN MI?

Ey Fethullah Gülen, o 9 tane şehidimizle ilgili ağladın mı? Tam aksine onları haklı çıkarmak için açıklamalarda bulundu. Filistin'de kardeşlerimiz öldürüldü bunlar için niye ağlamıyor? Samimi, dürüst olan kardeşlerimiz de var. Maalesef oraya inanmışlar. Diyorum ki, başınızı iki elinizin arasına alın ve düşünün. 'Bu adam, acaba Suriye'deki 160 bin masum kardeşimiz şehit edildi, öldürüldü. Bunlar için neden ağlamıyor?', Filistin'deki bunca kardeşlerimiz öldürülüyor, Mısır'da Sisi'nin tanklarıyla toplarıyla öldürülen kardeşlerimiz için, o Esma yavrumuz için neden ağlamıyor?"

Kaynak: Haber Kapadokya

Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.
Avatar
menfaat - 4 yıl önce @mıtıng
kim ağlıyo lan asıl terbiyesiz mhp onurludur kendinizle karıştırmayın menfaatçiler
Avatar
NEVŞEHİR - 4 yıl önce
kapimiz allah i̇çi̇n çalişan herkese açik.
Avatar
fetullah ve mhp - 4 yıl önce @usta
evet sanırım arkadasta onu kast etms sız mhp olarka fetullah ıle bırlestınız ya chp mhp fetullah
Avatar
esnaf - 4 yıl önce @menfaat
olakı yanlıslıkla kazanırsanız vay nevsehırın halıne elestırı olacak ama karsılıga bakarmısınız ıste esnaf olarak göreceklerımızın baslangıcı
Avatar
mıtıng - 4 yıl önce
ıstanbul cavabını verdı montaj dıye paylasım yapanlar ben akp lı degılım ama dun yogunluktan eve gıdemedık ıstanbul mıtıngı montaj dıye ıftıra atmayın sayın mhplıler sız gıdın aglayarak oy toplayın
Avatar
usta - 4 yıl önce
mhp liler değil fetullahçı bacılar ağalayarak oy topluyorlarmış onların adamı da hep ağlardı ya
Avatar
işte bu - 4 yıl önce
eger mhp alırsa işte karsılasacagım tavırlar bu en kucuk elestırıde kulhan beylerı cıkacak ortaya
Avatar
işte bu - 4 yıl önce @menfaat
işte secım sonrası cıkıcak külhanbeylerı mhp yı en ufak elestıren ınsana karsı fevrı arkadaslar