banner461
banner195

Gülşehir Gizligider’i Bağrına Bastı

AK Parti Nevşehir Milletvekili ve 3. Sıra Milletvekili Adayı Av. Ebubekir Gizligider seçim çalışmalarına Gülşehir’de devam ediyor.

Gülşehir Gizligider’i Bağrına Bastı
18 Nisan 2015 Cumartesi 16:35

banner143
banner134

 AK Parti Nevşehir Milletvekili ve 3. Sıra Milletvekili Adayı Av. Ebubekir Gizligider seçim çalışmalarına Gülşehir’de devam ediyor.

AK Parti Nevşehir Milletvekili ve 3. Sıra Milletvekili Adayı Av. Ebubekir Gizligider seçim çalışmalarına Gülşehir ilçesine bağlı köylerde devam ediyor. Gizligider’in seçim çalışmalarına AK Parti Merkez İlçe Başkanı Salih Açıkgöz ve Gülşehir ilçe teşkilatı da eşlik ederken Gizligider’e köylülerin yoğun sevgi seli göstermesi ise dikkatlerden kaçmadı.

AK Parti Nevşehir Milletvekili Ebubekir Gizligider yapmış olduğu köy ziyaretlerinde AK Parti hükümeti tarafından yapılan yatırımları köylülere anlatırken bundan sonra da yapılan yatırımların artarak devam edeceğini kaydetti. Gizligider,burada yaptığı konuşmada ‘’ 7 Haziran 2015 tarihinde yapılacak olan seçim çalışmalarımıza köy ziyaretlerimiz ile devam ediyoruz. Ama köylülerimiz zaten kendileri çok iyi biliyorlar ki biz sadece seçimden seçimlere gelen milletvekilleri olmadık. Aradan geçen dört yıl zaman zarfında Nevşehir milletvekilleri olarak ziyaret etmediğimiz, sorunlarını dinlemediğimiz çiftçimiz kalmadı. Bu bundan sonraki dönemlerimizde olacaktır. Bizler halkımıza hizmet etmek için çalışıyoruz. Bugüne kadar Nevşehir’imize gelen yatırımları hepiniz çok iyi biliyorsunuz. Allah’ın izni ile AK Parti Hükümeti ile bu hizmetlerimiz artarak devam edecektir’’ diye konuştu.

 


Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.
Avatar
fani - 3 yıl önce
Geliyoruz 3 sıfır hazırız
Avatar
bagrinami bastı? - 3 yıl önce
gorecegiz bagrinami basti gulsehir? 8 haziranda gulsehirin oylarina sonuca bakin sevgili nevsehirli hemserilerim. kac oy cikacak ak partiye?
Avatar
neyi - 3 yıl önce
Çözdüler
Avatar
akın - 3 yıl önce
Niye vermediniz adama doğal gazı
Avatar
zorgider - 3 yıl önce @fani
adam 4 yıl boyunca sadece yok yazılmamak için meclise gitti gitti geldi. Bkz. Bir tane ble kanun teklifi yok. Böylesi insan sadce karnını doyurmak için mv oluyor. Normal zamanda halkın yuzune bile bakmayın, secim zamanı yumurta kapıya dayanınca kapı kapı gezmeye başlayın. Kusura bakmayın enayi dğl bu millet. Ne demiş şentürk usta MAYMUN GÖZÜNÜ AÇTI
Avatar
takipçi - 3 yıl önce
sandıktan ne çıkacağı belli olmaz.
Avatar
halk samimi - 3 yıl önce @bagrinami bastı?
120 bin civarında oy alır akparti, merak etmeyin 8500 den az oy almaz gülşehir de siz canınızı sıkmayın..
Avatar
takipçi - 3 yıl önce
sandıktan ne çıkacağı belli olmaz