banner461
banner195

Günay Özcan Kozaklı İçin MHP'den Başvuruda Bulundu

Kozaklı eski Belediye Başkanlarından Günay Özcan MHP den Kozaklı İlçesi Belediye Başkanlığına aday adaylık için başvurusunu

Günay Özcan Kozaklı  İçin MHP'den Başvuruda Bulundu
26 Ekim 2013 Cumartesi 13:47

banner143
banner134

 GÜNAY ÖZCAN KİMDİR?

GÜNAY ÖZCAN KİMDİR?

 l959 yılında Kozaklı'da doğdu,

ilk,orta Ve lise'yi Kozaklı'da okudu.Lise hayatından bu güne kadar siyasetin içerisinde bulundu.MHP saflarında dimdik ayakta durdu.ülkücü ,Türk  milliyetçiliğinden asla taviz vermedi.Kozaklı'da 7 den 70 e tüm vatandaşların yardımına koştu.

l980 öncesi,büd--ülkü yolu-- ve ülkü ocakları başkanlığı yaptı.1979-1980 de askerlik görevini yaptı.1985 yılında Nevşehir defterdarlığının açmış olduğunu maliye sınavlarını kazanarak memur oldu.

l990 yılında memurluktan istifa etti.1991--1995 yılları arasında MHP ilçe başkanlığı görevinde bulundu.1996 yılında Maliyeye tekrar memur olarak kozaklıda başladı.1996 -1999  yılına kadar ülkü ocakları başkanlığı yaptı.

18 Nisan 1999 mahalli idareler seçimlerinde memurluktan istifa ederek Kozaklı MHP belediye başkan adayı oldu.Seçimlerde %76 oy alarak farklı bir şekilde ilk defa Kozaklı da MHP belediye başkanlığı seçimlerini aldı.5 yıllık belediye başkanlığı döneminde çalmadan,çaldırmadan, Allah rızası için kozaklıya ve halkına hizmet etmenin onurunu ve şerefini taşıdı gururunu yaşadı. Bir daha da seçimlerde aday olmadı.Sözünü tuttu.şimdi 30 mart 2014 tarihinde yapılacak olan mahalli idareler seçimleri için MHP Kozaklı ilçe başkanlığına resmi olarak a.adayı olarak müracaat etmiştir.internet üzerinden yapılan seçim anketlerinde ve kozaklıdaki kamu oyu yoklamalarında en ön saflar bulunmaktadır.ve ilçede kesin MHP adayı olarak beklenmektedir.

Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.
Avatar
Ali göven - 4 yıl önce
ALLAH. yolunu açık etsın
Avatar
KOZAKLI ÜLKÜCÜLERİ - 4 yıl önce
belediyecilik gülümseyen yüzdür,
belediyecilik uzanan eli geri çevirmeyen cömertliktir,
belediyecilik darda kalanlarin acil yardimcisidir.
belediyecilik kimsesizlerin kimsesidir.bu da kozakli da günay özcan ile olur.kozaklida çatişmaya değil,günay özcan ile allah rizasi için çalmadan,çaldirmadan çalişmaya ve hizmete geliyoruz.
Avatar
E.ÇELİK/KOZAKLI - 4 yıl önce
kozaklida günay özcan ile mhp bu işi başariya götüreceğinden eminim.allah yolunu ,bahtini ve alnini açik eylesin.başarilar.bu sefer mhp ve günay özcan diyeceğim.
Avatar
MHP Lİ KOZAKLI ÜLKÜCÜLERİ. - 4 yıl önce
herşeyin hayirlisi ,allah yar ve yardimcin olsun.başarilar.diliyoruz.mhp li günay özcan'la bu işi tekrar başaracağız inşallah.
Avatar
MHP kozaklı ÜLKÜCÜLERİ - 4 yıl önce
kozaklida mhp li günay özcan rüzgarlari esiyor,günay özcan in gözlerinden enerji fişkiriyor.kozakliya ve kozakliliya hizmet etmek için yariş yapıyor,mhp de birleş,iktidara yerleş.slogani ile vatandaşlarla sohbetlerini sürdürüyor.