banner461
banner195

Hafta Sonu Avanos Mesaisi...

AK Parti İstanbul Milletvekili ve Seçim Koordinasyon Merkezi Başkanı Mustafa ATAŞ ile Nevşehir Milletvekillerimiz Hafta Sonunu Avanos’ta Geçirdi

Hafta Sonu Avanos Mesaisi...
25 Haziran 2013 Salı 16:52

banner143
banner134

 AK Parti İstanbul Milletvekili ve Seçim Koordinasyon Merkezi Başkanı Mustafa ATAŞ ile Nevşehir Milletvekillerimiz Hafta Sonunu Avanos’ta Geçirdi

 
AK Parti İstanbul Milletvekili ve Seçim Koordinasyon Merkezi Başkanı Mustafa ATAŞ, AK Parti Seçim İşleri Başkan Yardımcısı Yozgat Milletvekili Yusuf BAŞER, AK Parti İl Başkanı Kazım SUNAR, AK Parti Nevşehir Milletvekillerimiz Ahmet Erdal FERALAN, Av. Ebubekir GİZLİGİDER, Nevşehir Belediye Başkanı Hasan ÜNVER, Avanos AK Parti İlçe Başkanı Serkan FERALAN ile birlikte, Belediye Başkanımız Dr. Mustafa KÖRÜKCÜ’nün konuğu olarak, Kızılırmak kenarında Mado Cafe’de sohbet ederek yorgunluk attılar.

AK Parti Genel Merkez Seçim İşleri Başkanlığı tarafından yerel seçimlere yönelik Nevşehir’de düzenlenen 4. Bölge Toplantısı’nın ardından, AK Parti İstanbul Milletvekili ve Seçim Koordinasyon Merkezi Başkanı Mustafa ATAŞ, AK Parti Seçim İşleri Başkan Yardımcısı Yozgat Milletvekili Yusuf BAŞER, AK Parti Nevşehir Milletvekillerimiz Ahmet Erdal FERALAN ve Av. Ebubekir GİZLİGİDER, AK Parti İl Başkanı Kazım SUNAR, Nevşehir Belediye Başkanı Hasan ÜNVER, Avanos AK Parti İlçe Başkanı Serkan FERALAN ve Belediye Başkanımız Dr. Mustafa KÖRÜKCÜ’nün konuğu olarak, Kızılırmak kenarında Mado Cafe’de dinlenerek sohbet ettiler.

Belediye Başkanımız Dr. Mustafa KÖRÜKCÜ, Mado Cafe’de misafirlerini ağırlayarak belediye çalışmalarımız ve projeleri hakkında bilgiler verdi.

Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.
Avatar
- 5 yıl önce
bravo sur balikta vatan millet aşki ile meşgul olmdunuz aferin