banner461
banner195

Hafta Sonunda İki Kongre Yapılacak

Haziran ayında yapılması planlanan genel seçimler öncesinde ilçe kongrelerini ve ardından il kongresini tamamlamayı planlayan Saadet Partisinde 2 ilçe kongresi 04 Ocak 2015 tarihinde gerçekleştirilecek.

 Hafta Sonunda İki Kongre Yapılacak
02 Ocak 2015 Cuma 17:03

banner143
banner134

NEVŞEHİR(MHA) Haziran ayında yapılması planlanan genel seçimler öncesinde ilçe kongrelerini ve ardından il kongresini tamamlamayı planlayan Saadet Partisinde 2 ilçe kongresi 04 Ocak 2015 tarihinde gerçekleştirilecek.

Parti genel merkezinden alınan onayla birlikte Saadet Partisinde Avanos ve Ürgüp ilçelerindeki ilçe kongrelerinin 04 Ocak 2015 tarihinde yapılacağı bildirildi.

Konuya ilişkin açıklamalarda bulunan İl Başkanı Ali Doğan Simit, “Seçimler öncesinde tüm ilçelerimizde ilçe kongrelerimizi yaparak seçimler öncesinde teşkilatlarımızı daha dinamik bir hale getirmek istiyoruz. Bu amaçla Ürgüp ve Avanos ilçe kongreleri ile başlayacağımız kongre sürecini en kısa zamanda tamamlayarak seçimlere daha iyi hazırlanmak istiyoruz. İlçe kongrelerimize tüm Partililerimizi daha güçlü bir Saadet Partisi için davet ediyoruz” diye konuştu.


Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.
Avatar
derinkuyulu - 3 yıl önce
allah aşkına derinkuyu ilçe teşkilatını ya kapatınız yada akp nin güdümünden çıkartınız