banner461
banner195

Halkımızın Desteğini Hak Etmiyorsunuz!

Saadet Partisi Nevşehir Milletvekili aday adayı ve İl Yönetim Kurulu Üyesi İbrahim Çakır, AKP hükümetine yönelik eleştirilerine devam etti.

 Halkımızın Desteğini Hak Etmiyorsunuz!
06 Nisan 2015 Pazartesi 16:58

banner143
banner134

NEVŞEHİR(MHA) Saadet Partisi Nevşehir Milletvekili aday adayı ve İl Yönetim Kurulu Üyesi İbrahim Çakır, AKP hükümetine yönelik eleştirilerine devam etti.

AKP Hükümetleri dönemlerinde yapılanların Vatandaşlar tarafından iyi analiz edilmesi gerektiğine dikkat çeken Saadet Partisi Nevşehir Milletvekili aday adayı ve il yönetim kurulu üyesi Çakır, “KPSS’de öğrencilerin hakkına göz dikenler İsrail’e atarlanıp en fazla ticareti yapanlar, Dış Ticaret Açığını dengeliyoruz diye yalan konuşup İsrail’i ve AB’yi kapsam dışı yaparak vatanımızı Emperyalistlere peşkeş çekenler, Katillerle beraber Fransa’da aynı safta yürüyenler, İkiz yasaları 2003’de çıkaranlar, 2006 da yerli tohumu yasaklayanlar, Suriye’de çapulculara tanklarımızı toprağımızı bırakıp türbemizi alıp kaçanlar, Özelleştirme diye tesislerimizi satanlar, IMF ye borcu ödedik diyerek ülkemizin borcu yok diye kandıranlar, Ege’de 16 adaya Yunan bayrağı çekilmesine sessiz kalanlar, Şahsiyetsiz politikalarla sabrımızı test etmeyin diyenler, Ekonomiyi borç batağına sürükleyenler, Yabancıya toprak satışını 25 dönümden 600 dönüme çıkaranlar, Çözüm süreciyle güneydoğuyu peşkeş çekenler, Türk bayrağını indireni sallandıramayanlar, Halkını tüketim vergisine mahkum edenler, Esnafı-Çiftçiyi-Sanayiciyi-Memuru kredi batağına teşvik edenler, Paralel diye bağırıp mecliste araştırma önergesine Hayır diyerek tavizler imtiyazlar vermeye devam edenler, Her önemli konuda aldanmışız diyen saf adamlar, Ülkemizin kaynaklarını faiz lobisine teslim edenler, Alın terimizle utanmadan sinagog ve kilise açanlar, Yolsuzlukla mücadele diyerek en babasını yapanlar, Eğitimdeki uygulamalarla gençleri ve toplumu yozlaştıranlar, Ülkeyi genç işsizlikle birlikte rekora koşturanlar, İhale yasasını 167 kez değiştirenler, Başkanlık sistemiyle ülkeyi şirket gibi yönetmeye kalkanlar, Kazancın değil tüketimin vergisiyle halkı inletenler, Sosyal Yardımlarla halkı mecburen oy deposu yapanlar, Yeni Türkiye’de Doğalgaza %34–Benzine %23–Kömüre %26–Elektriğe %21–Mazota %24–Vekile %45 – Bürokrata %30 – Memura % 3 – İşçiye % 4 – Emekliye % 3 zam verenler… Artık sizlerle, yalandan yiğitliğinizle, sahte kavgalarınızla, bu millete verdiğiniz yozlaşmış, menfaatçi yönetim anlayışınızı bırakıp gidin. Yıllarca CHP mi gelsin dediniz alasını yaptınız. Her zaman mağduru oynadınız mağdur ettiniz. Yanılmışız dediniz insanları aldattınız. Halkımızın arasına nefret tohumları ektiniz. Sizlerle olmadığı, olmayacağı o kadar belli ki!. Çevrenizdeki toplama, çıkarcı insanları da alıp bu milletin yakasından lütfen düşün artık. Uydurma anketlerle nasılsa yine bunlar kazanacaklar dedirterek yıllarımızı heba ettiniz, bari geleceğimizi heba etmeyin. 17 Aralık operasyonunda hani sizin olmayan paraları, sizlere kumpas yapılmışsa neden faiziyle polislere vermediniz. Ne yazık ki artık Halkımızın ne sevgisini, ne de saygısını hak etmiyorsunuz!. Tüm yaptıklarınıza rağmen bu vatan bizimdir, bizim kalacak inşallah” ifadelerinde bulundu.


Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.
Avatar
saadetli - 3 yıl önce
çok yazık ibrahim bey çok yazık. meraklanmayın vatandaşın bu vatanı kime emanet ettiğini sandık sonuçlarında gösteriyor. nankörlüğün bu kadarını size yakıştıramadık.
Avatar
şaban - 3 yıl önce
Allah seni ıslah etsin kamalak
Avatar
yazık ki , ne yazık.. - 3 yıl önce
yazık be, nereye gidiyor bizim saadetimiz..
Avatar
FİLİNTA MUSTAFA - 3 yıl önce
peygamberin amcası ebutalip biliyorum yeğenim senin hak din üzere geldğini ve rasul olduğunu amma ebutalıp dininden döndümü dedieyim dedi !!!! biz çok evlilik gördük seçim öncesi , seçim sonu boşanırsınız geri :)
Avatar
Bravo - 3 yıl önce
Son geldi
Avatar
hasan - 3 yıl önce
Sizin aklınız başınızdamı yoksa feto ya kirayamı verdiniz
Avatar
dürüst - 3 yıl önce
Adam verilerle konuşmuş cevap verecekseniz aksini ispat edersiniz şu yalan diyeceğiniz bişey var mı içinde yok sayın rantseverler
Avatar
Mustafa Aşıcı - 3 yıl önce
Allah senin gözünü kör kulağını sağır kalbini de mühür lemis seni ıslah etsin Allah