banner461
banner195

Halkın İradesini Halkın Menfaatine Kullanamayan Siyasetçiler İstemiyoruz

BBP İl Başkanı Yavuz Uluer,Halkın İradesini Halkın Menfaatine Kullanamayan Siyasetçiler İstemiyoruz dedi.

Halkın İradesini Halkın Menfaatine Kullanamayan Siyasetçiler İstemiyoruz
13 Mayıs 2013 Pazartesi 10:58

banner143
banner134

 Nevşehir’in askeri birliklerin büyük illerden taşraya taşınması çalışmaları dışında tutulmasına tepki gösteren Uluer, Halkın İradesini Halkın Menfaatine Kullanamayan Siyasetçiler İstemiyoruz dedi.

Uluer, “Çoğu konuda olduğu gibi bu konuda da Nevşehir yok sayıldı, illerin gelişmesi ve nüfus kaybını önlemek için acemi birliği kaydırma tahsisinde ilimize imkân tanınmadı. Sanki Nevşehir’imiz iller arasında en çok göç veren il değil, sanki ekonomimiz diğer illerden gayet iyi durumdaymış gibi fabrika gibi ilimize faydalı olacak bu konuda Nevşehir’imizin olmaması büyük bir gaflettir. Biz ilimizden alınan acemi birliğimizin tekrar iadesini istiyoruz. Bu şehrimizin ekonomik olarak gelişimi yönünden zarurettir. Bu tür yatırımlarla şehrimizden göçünde önüne geçilebileceğine inanıyoruz. Bu şehir iktidarda 3 milletvekili ve aynı partili bir çok yerel yöneticisi olan bir şehir. Hayret verici olan ise söz konusu Nevşehir’imizin menfaati olduğunda kimsesiz kalan bir şehir bu şehir. Bu halkın iradesini bu halkın menfaatine kullanamayan siyasetçilerden bıktık artık böyle siyasetçiler istemiyoruz” açıklamalarında bulundu.


Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.
Avatar
KAMİL BEKTAŞ - 5 yıl önce
helal olsun başkan her dai̇m yanindayiz destekci̇ni̇z i̇nşallah büyük bi̇rli̇k parti̇si̇ i̇kti̇dar olacak tüm adaletsi̇zli̇kler son bulacaktir i̇nsanimiz bi̇raz olanlari düşünmeli̇di̇r ab abd i̇le anlaşma i̇mzalayanlarla bi̇rli̇k yapanlara bu halk tokati elbet vuracaktir...