banner461
banner195

Hedef 100 Bin nüfuslu NEVŞEHİR!

Nevşehir geleceğini planlamaya şimdiden başladı.Nevşehir AK Parti Milletvekili Ebubekir Gizligider ilimiz Nevşehir’in ileriye yönelik hedefleri doğrultusunda ilk olarak Merkez Nüfusunun 100 Bine ulaşması şart. İlimiz Nevşehirimizin menfaatleri doğrultusunda bizlerde Bu konuda çalışmalar yürütürüyoruz dedi.

Hedef 100 Bin nüfuslu NEVŞEHİR!
05 Kasım 2012 Pazartesi 18:25

banner143
banner134

 Nevşehir geleceğini planlamaya şimdiden başladı.Nevşehir AK Parti Milletvekili Ebubekir Gizligider ilimiz Nevşehir’in ileriye yönelik hedefleri doğrultusunda ilk olarak Merkez Nüfusunun 100 Bine ulaşması şart. İlimiz Nevşehirimizin menfaatleri doğrultusunda bizlerde Bu konuda çalışmalar yürütürüyoruz dedi.

 

Gizligider: Doğru yaklaşım ve elimizdeki değerlerimizin doğru kullanımında ekonomik hacmimizi yükseltmesi söz konusudur. Ekonominin genişlemesi ise şehir nüfusunun artması anlamına gelir" şeklinde konuştu.

 

“Nevşehir ilimizin 5 yıl sonra merkez nüfusu 100 binlere doğru tırmanacak,genç ve  dinamik bir yapıya ulaşacaktır”diyen Gizligider, “Bu artış yerleşim alanlarının düzenlenmesi, ekonomik artı değerleriyle buluşarak gerçekleşecektir" dedi.Merkezdeki bu nüfus artışınında Bölgesel olarak tüm ilçe belde ve köylerimizin gelişimine paralel yönde etkiliyeceğini söyledi.

 

Nevşehir Milletvekili Av.Ebubekir gizligider FİB haber Merkezimize yaptığı açıklamasında "Bu şehir geleceğini planlamaya başladı ve çok şükür ki bugün bunun ilk adımı atıldı. Bugün 87 Bin nüfuslu ilimizi önümüzdeki 5 yıllık süreçte en az 100 Bin nüfusa göre planlıyoruz. 100 Bin Nüfus kısa vadede Nevşehir için çok büyük anlamlar ifade ediyor.

Gizligider FİB Haber Merkezimize yaptığı açıklamasında, Tüm Milletvekili arkadaşlarımızla uyumlu birlikteliğimiz ve çalışmalarımız sürüyor. Herşey Nevşehirimiz için. Amaç ve gayemiz Gelecek nesillerin bizi saygıyla ve  duayla anmasından başka hiç bir isteğimiz yok" dedi. Gizligider Biz bundan önceki  geçmiş dönemlerde yapılan hatalarla hesaplaşmak değil, bundan sonrasıyla ilgili daha sağlıklı bir kent nasıl oluştururuz işte bunun için çalışıyoruz” dedi.

 

Gizligider ayrıca AK Parti hükümetimiz dönemi Cumhuriyet Tarihinden bugüne kadar Halkıyla bu kadar yakın olan bir başka Hükümetin olmadığını dile getirerek Halkımızın AK Partiye olan teveccühlerinin altında yatan asıl gerçeklerden biriside budur dedi. Sözde değil Özde birliktelik için Halkımızla iç içe olarak tüm sorunlarımızı Yüce Mevlanın izniyle çözeceğimizden kimsenin şüphesi olmasın dedi.

AK Parti Nevşehir Milletvekili Gizligider,AK Parti Hükümetimiz, Başbakanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan liderliğinde “Devlet, Millet İçin vardır” disturu ve modelini  başarıyla uygularken “Millet Devlet İçin vardır” anlayışını tamamen sildik.Bizler Bu Yüce Milletin Efendisi değil her zaman onların birer hizmetçisi olmayı yeyledik dedi.

  Gücünüzün Farkındamısınız!

“Her zaman Gücünüz Gücümüz,Gücümüz Gücünüz…!”

NEVŞEHİR'İN ULUSAL HABER SİTESİ : www.fibhaber.com

FİB Haber Merkezi olarak “Biz hep gitmişizdir.. Kimilerinin hoşuna, kimilerinin zoruna.”

             

%100 Nevşehir Haberleri Burada…FİB Haber Farkıyla…

 

Nevşehir’in Ulusal İnternet Haber Sitesi…www.fibhaber.com 


Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.
Avatar
kaymaklılı ali - 6 yıl önce
nevşehirde nufus artışı marifet değil marifet olan halkın geçim sıkıntısından kurtarmak ne oldu bu çiftçinin haline 30 kr maliyetli patate kaç kr tan satılmakta ne çözüm getirildi hani alıcı tüccar çiftçi nasıl borçlarını ödeyecek bırakın bol keseden vaatlere bunlara çözüm bulun nufusartışı ile halkın borçları ödenmez akıllı vekillik yapın.
Avatar
emre - 6 yıl önce
allah razı olsun genç çalışkan ve hırslı vekilim seninle gurur duyuyoruz