banner461

İşte MHP'nin Nevşehir ilçe ve belde meclis üyesi adayları

Milliyetçi Hareket Partisi’nin Nevşehir ilçe ve belde meclis üyesi adayları belli oldu. İşte MHP Nevşehir'in Belediye Meclis Üyeleri ve İl Genel Meclis Üyeleri tam liste...

banner503
İşte MHP'nin Nevşehir ilçe ve belde meclis üyesi adayları
20 Şubat 2019 Çarşamba 18:35

banner143
banner134

Milliyetçi Hareket Partisi’nin Nevşehir ilçe ve belde meclis üyesi adayları belli oldu. İşte 31 Mart 2019 Pazar günü yapılacak olan Yerel seçimlerde MHP'ni Nevşehir Belediye Meclis Üyeleri ve İl Genel Meclis Üyeleri tam liste..

ACIGÖL BELEDİYE MECLİS ÜYELİĞİ ASİL ADAY LİSTESİ

SIRA NO ADI SOYADI MESLEĞİ
1 İSA SAYINSOY Esnaf
2 EFRAİL ÖZDEMİR
3 FATİH DURAN
4 RESUL BEKCİ
5 ADEM DOĞAN
6 SAMET ÜNKESTİ
7 MUSTAFA GEZER
8 BÜLENT DİKİCİ

ACIGÖL BELEDİYE MECLİS ÜYELİĞİ YEDEK ADAY LİSTESİ

SIRA NO ADI SOYADI MESLEĞİ
1 VELİ TUTAL

ACIGÖL BELEDİYE MECLİS ÜYELİĞİ KONTENJAN LİSTESİ

SIRA NO ADI SOYADI MESLEĞİ
1 KEMAL BİRSİN

AVANOS BELEDİYE MECLİS ÜYELİĞİ ASİL ADAY LİSTESİ

SIRA NO ADI SOYADI MESLEĞİ
1 BEKİR BOZGÜL Teknisyen
2 ERTAN DURUKAN Esnaf
3 İLKER TUNCAY FIRAT Turizmci / Otelcilik
4 SERKAN DOĞAN İnşaat Müh.
5 ADNAN KARADAĞ Emekli
6 ALPARSLAN ATASOY Turizmci / Otelcilik
7 YASİN KARSLI Emekli
8 ÖZGÜR TÜKEL Esnaf
9 HAYATİ GİTTİ Turizmci / Otelcilik
10 AHMET BİRCAN Esnaf

AVANOS BELEDİYE MECLİS ÜYELİĞİ YEDEK ADAY LİSTESİ

SIRA NO ADI SOYADI MESLEĞİ
1 HAKAN ÇELİK Tekniker
2 ATNAN AKMAN Turizmci / Otelcilik

AVANOS BELEDİYE MECLİS ÜYELİĞİ KONTENJAN LİSTESİ

SIRA NO ADI SOYADI MESLEĞİ
1 VEDAT ELMA Avukat

DERİNKUYU BELEDİYE MECLİS ÜYELİĞİ ASİL ADAY LİSTESİ

SIRA NO ADI SOYADI MESLEĞİ
1 ALİ POLAT Emekli
2 AHMET YAŞAR BEDEL Esnaf
3 HASAN HÜSEYİN BÜYÜKKOL Emekli
4 FARUK KIZILTEPE Emekli
5 NİZAMETTİN BARUT
6 ÜZEYİR ÇİFÇİBAŞI Esnaf
7 KÖKSAL EKİM Esnaf
8 İLHAN AKTEPE Esnaf
9 MUSTAFA AVCI Esnaf
10 YAŞAR VAROL Esnaf

DERİNKUYU BELEDİYE MECLİS ÜYELİĞİ YEDEK ADAY LİSTESİ

SIRA NO ADI SOYADI MESLEĞİ
1 NECMETTİN ŞEN Esnaf
2 ALİ BABA ŞENGÜL Bostan/Tarla İşçisi
3 BÜLENT KILIÇ Çiftçi
4 TOLGA İNCE Çiftçi
5 KAĞAN YOLALAN İşçi
6 HAYDAR KABAK Çiftçi
7 YUSUF EKİM Çiftçi
8 DURMUŞ GEMİCİ Esnaf
9 AHMET YILDIRIM Şoför
10 MEHMET KIZILTEPE Esnaf
11

DERİNKUYU BELEDİYE MECLİS ÜYELİĞİ KONTENJAN LİSTESİ

SIRA NO ADI SOYADI MESLEĞİ
1 AHMET BALCI İşçi

GÜLŞEHİR BELEDİYE MECLİS ÜYELİĞİ ASİL ADAY LİSTESİ

SIRA NO ADI SOYADI MESLEĞİ
1 FAHRİ BUZ Esnaf
2 SÖNMEZ GÜNDÜZ Esnaf
3 YAŞAR URUL Emekli
4 AYSUN GÜRLEK Ev Kadını
5 SAMİ KÜÇÜK Emekli
6 BEKİR ÇALIŞKAN Esnaf
7 TUNCER PARLAR Esnaf
8 MESUT DEMİR İşçi
9 AHMET DALKILIÇ İşçi
10 YÜKSEL TAŞ Esnaf

GÜLŞEHİR BELEDİYE MECLİS ÜYELİĞİ YEDEK ADAY LİSTESİ

SIRA NO ADI SOYADI MESLEĞİ
1 MURAT ÖZER İşçi
2 GÜLDESDE ÖZER Güvenlik İle İlgili
3 KORAY GÜRBÜZ Şoför
4 EMİNE ALTIPARMAK Satış Şefi

GÜLŞEHİR BELEDİYE MECLİS ÜYELİĞİ KONTENJAN LİSTESİ

SIRA NO ADI SOYADI MESLEĞİ
1 SUAT BİLGİN İş Adamı / Sanayici

HACIBEKTAŞ BELEDİYE MECLİS ÜYELİĞİ ASİL ADAY LİSTESİ

SIRA NO ADI SOYADI MESLEĞİ
1 ÇETİN KAYA Ecz.Kalfası/Laborant
2 ABDURRAHMAN SAPMAZ Sağlık Memuru
3 NURİ KILIÇ Çiftçi
4 BİLGE KELEŞ Ev Kadını
5 YURDAGÜL GÜNEŞ Ev Kadını
6 HAKAN DOĞAN Çiftçi
7 FATİH CEYHAN Çiftçi
8

HACIBEKTAŞ BELEDİYE MECLİS ÜYELİĞİ KONTENJAN LİSTESİ

SIRA NO ADI SOYADI MESLEĞİ
1 ŞEREF TAŞKEMER Fırın/Pasta İşçisi

KOZAKLI BELEDİYE MECLİS ÜYELİĞİ ASİL ADAY LİSTESİ

SIRA NO ADI SOYADI MESLEĞİ
1 YAŞAR ASİL Emekli
2 SALİM HACIBEKİROĞLU Emekli
3 ERGÜN CANAN Esnaf
4 CEMİL ÇETİNKAYA Emekli
5 HAYDAR ÖNER Esnaf
6 KAZIM YÜKSEL Esnaf
7 TURGAY İNCE Emekli
8 HALİT SARIASLAN Emekli

KOZAKLI BELEDİYE MECLİS ÜYELİĞİ YEDEK ADAY LİSTESİ

SIRA NO ADI SOYADI MESLEĞİ
1 MEHMET ÜVEZ Emekli
2
3
4
5
6
7
8
9

KOZAKL BELEDİYE MECLİS ÜYELİĞİ KONTENJAN LİSTESİ

SIRA NO ADI SOYADI MESLEĞİ
1 RAMAZAN GÖZEN Emekli

ÜRGÜP BELEDİYE MECLİS ÜYELİĞİ ASİL ADAY LİSTESİ

SIRA NO ADI SOYADI MESLEĞİ
1 MUSTAFA ÖZ Esnaf
2 İZZET BUL Öğretmen
3 BEKİR AÇAR Turizmci / Otelcilik
4 MESUT TEKBIÇAK Emekli
5 GÜLİZAR KARAKAŞ Siğortacı
6 AHMET SEVER Turizmci / Otelcilik
7 UMUT SOLGUN Rehber
8 OSMAN İLHAN Öğretmen
9 ZEKERİYYA GÜVEN Esnaf
10 FERHAT BOZDEMİR Çiftçi
11 REYHAN AYAN İşletmeci
12 BİRSEN ÇERİ Aşçı/Yardımcısı
13 YAŞAR KILIÇ Turizmci / Otelcilik

ÜRGÜP BELEDİYE MECLİS ÜYELİĞİ YEDEK ADAY LİSTESİ

SIRA NO ADI SOYADI MESLEĞİ
1 SELÇUK OCAKOĞLU Emekli
2 SEYYAMİ OFLAZ Emekli
3 SELAMİ TAŞCI Emekli
4 İBRAHİM CAN Emekli
5 METİN TEKİN Emekli
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15

ÜRGÜP BELEDİYE MECLİS ÜYELİĞİ KONTENJAN LİSTESİ

SIRA NO ADI SOYADI MESLEĞİ
1 CELAL URAZ KILIÇ Esnaf
2 NESLİHAN ARIĞ İktisatcı

KARAPINAR BELEDİYE MECLİS ÜYELİĞİ ASİL ADAY LİSTESİ

SIRA NO

ADI

SOYADI

MESLEĞİ

1

ALİ

USLU

Ciltci

2

MUSTAFA

ÖZGÜMÜŞ

Esnaf

3

HALİT

DOĞAN

Ciltci

4

HÜSEYİN

YEL

Ciltci

5

TEVFİK

YILMAZ

Ciltci

6

CAFER

YILDIRIM

İşçi

7

HASAN HÜSEYİN

CEBE

Şoför

8

SEYİD

GÜÇLÜ

Çiftçi

KARAPINAR BELEDİYE MECLİS ÜYELİĞİ YEDEK ADAY LİSTESİ

SIRA NO

ADI

SOYADI

MESLEĞİ

1

MUSTAFA

ÖZER

Çiftçi

2

MUZAFFER

ERTAŞ

İşçi

3

ABDÜLKADİR

BELADA

Ciltci

4

RAMAZAN

DOĞAN

Ciltci

5

YUSUF

TERZİ

Çiftçi

6

7

RIDVAN

KAHRAMAN

İşçi

8

9

KARAPINAR BELEDİYE MECLİS ÜYELİĞİ KONTENJAN LİSTESİ

SIRA NO

ADI

SOYADI

MESLEĞİ

1

YAŞAR

YİĞİT

Çiftçi /2

TATLARİN BELEDİYE MECLİS ÜYELİĞİ ASİL LİSTESİ

SIRA NO

ADI

SOYADI

MESLEĞİ

1

ERŞAN

KABUK

Çiftçi

2

ŞÜKRÜ

TEMEL

Emekli

3

HALİS

AKDAĞ

Çiftçi

4

YAŞAR

AKTAY

Ciltci

5

CUMHUR

ŞEKER

Esnaf

6

HACI

OLÇAY

Çiftçi

7

ABDURRAHMAN

YAKUT

Esnaf

8

HİCABİ

BİLTEKİN

Ciltci

TATLARİN BELEDİYE MECLİS ÜYELİĞİ YEDEK ADAY LİSTESİ

SIRA NO

ADI

SOYADI

MESLEĞİ

1

SEMAHAT

GÖÇHAN

Ciltci

2

MUSTAFA

YAKUT

Ciltci

3

ALİ KEMAL

CAN

Çiftçi

4

YUSUF

AKBAY

Ciltci

5

FATİH

AYHAN

Çiftçi

6

FAZIL

AKDAĞ

Çiftçi

7

RAMAZAN

BİLTEKİN

Çiftçi

8

YILMAZ

ARI

Ciltci

9

TATLARİN BELEDİYE MECLİS ÜYELİĞİ KONTENJAN LİSTESİ

SIRA NO

ADI

SOYADI

MESLEĞİ

1

YAŞAR

GÜÇLÜ

Esnaf

ÇALIŞ BELEDİYE MECLİS ÜYELİĞİ ASİL ADAY LİSTESİ

SIRA NO

ADI

SOYADI

MESLEĞİ

1

MUSTAFA

DEMİR

Tekniker

2

SELÇUK

KARACA

Şoför

3

HAKKI

ATEŞ

Esnaf

4

YAŞAR

KETME

Çiftçi

5

ERHAN

YILDIZ

Oto Makinisti

6

SALİH

GÜL

Şoför

7

ZEKİ

UYANIK

İşçi

8

MUHAMMED ÇAĞRI

ÖZDEN

İşçi

ÇALIŞ BELEDİYE MECLİS ÜYELİĞİ YEDEK ADAY LİSTESİ

SIRA NO

ADI

SOYADI

MESLEĞİ

1

SEYİFALİ

EROĞLU

İşçi

2

MAHMUT

YILDIZ

İşçi

3

SAMET

BÜLBÜL

İşçi

4

AHMET

BULUT

İşçi

5

RAMAZAN

YILDIRIM

İşçi

6

YASİN

GÜLMEZ

İşçi

7

YUNUS

KARACA

İşçi

8

YUSUF

UYANIK

İşçi

9

ÇALIŞ BELEDİYE MECLİS ÜYELİĞİ KONTENJAN LİSTESİ

SIRA NO

ADI

SOYADI

MESLEĞİ

1

BAYRAM

ÇALIŞKAN

Şoför

KALABA BELEDİYE MECLİS ÜYELİĞİ ASİL ADAY LİSTESİ

SIRA NO

ADI

SOYADI

MESLEĞİ

1

TANSEL

HASOĞLU

Esnaf

2

SERHAT

SİVARİ

Aşçı/Yardımcısı

3

EMİN

ARABOĞLU

Veteriner

4

OKTAY

BOYRAZ

Esnaf

5

MUHAMMET

URUL

Serbest/Özel

6

YALÇIN

KARAATLI

Güvenlik İle İlgili

7

ŞABAN

METİN

Serbest/Özel

8

DOĞAN

SÖZERİ

Esnaf

KALABA BELEDİYE MECLİS ÜYELİĞİ YEDEK ADAY LİSTESİ

SIRA NO

ADI

SOYADI

MESLEĞİ

1

İBRAHİM

TAŞKAN

Elektirik Tesisatcı.

2

İSKENDER

GÜNEŞ

Serbest/Özel

3

HÜSEYİN

SÖYLER

Serbest/Özel

4

YENER

SATILMIŞ

İşçi

5

AHMET

AKKUŞ

Çiftçi

6

SÜLEYMAN

BİŞGİN

Serbest/Özel

7

ALİ

DOYURAN

İşçi

8

9

KALABA BELEDİYE MECLİS ÜYELİĞİ KONTENJAN LİSTESİ

SIRA NO

ADI

SOYADI

MESLEĞİ

1

SUAT

BERK

İş Adamı / Sanayici

ÖZKONAK BELEDİYE MECLİS ÜYELİĞİ ASİL ADAY LİSTESİ

SIRA NO

ADI

SOYADI

MESLEĞİ

1

YUSUF

ER

Çiftçi

2

İSMAİL

GÜÇ

Emekli

3

KADİR

UĞUR

Çiftçi

4

ÖZCAN

UZELLİ

Çiftçi

5

ERDAL

ERDEN

Esnaf

6

SALİH

YILDIZ

Esnaf

7

İDİRİS

ŞAHİN

Emekli

8

MUSTAFA

KAYA

Esnaf

ÖZKONAK BELEDİYE MECLİS ÜYELİĞİ YEDEK ADAY LİSTESİ

SIRA NO

ADI

SOYADI

MESLEĞİ

1

SEMİH

ERGİN

Esnaf

2

BEKİR

GÜÇ

Esnaf

3

BAHATTİN

BAYRAK

Serbest/Özel

4

MEVLÜT

TEMEL

Serbest/Özel

5

EMRE

KURT

Çiftçi

6

SAMET

ÖZEN

Çiftçi

7

VOLKAN

ERKUT

Çiftçi

8

HAKAN

UĞUR

Çiftçi

9

ÖZKONAK BELEDİYE MECLİS ÜYELİĞİ KONTENJAN LİSTESİ

SIRA NO

ADI

SOYADI

MESLEĞİ

1

HALİL

ERGİN

Esnaf

YAZIHÖYÜK BELEDİYE MECLİS ÜYELİĞİ ASİL ADAY LİSTESİ

SIRA NO

ADI

SOYADI

MESLEĞİ

1

HASAN

ATICI

Çiftçi

2

SALİH

ÜSTÜNDAĞ

Çiftçi

3

ADEM

KARATAŞ

Çiftçi

4

RAŞİT

BİLGİN

Çiftçi

5

VEYSEL

KARATAŞ

Çiftçi

6

YILMAZ

GÜNDÜZ

Çiftçi

7

HÜSEYİN

KARAKETİR

Çiftçi

8

ŞENOL

ŞAHİN

Çiftçi

YAZIHÖYÜK BELEDİYE MECLİS ÜYELİĞİ YEDEK ADAY LİSTESİ

SIRA NO

ADI

SOYADI

MESLEĞİ

1

ÜMİT

ÇAVDAR

Çiftçi

2

MUSTAFA

KARATAŞ

Esnaf

3

ALİ

KARAKETİR

Çiftçi

4

TOLGAHAN

KARATAŞ

Esnaf

5

YILDIRAY

KARAKETİR

Çiftçi

6

MUSTAFA

KARATEPE

Çiftçi

7

HASAN

ÇAVDAR

Çiftçi

8

ORHAN

DEMİRDELEN

Çiftçi

9

YAZIHÖYÜK BELEDİYE MECLİS ÜYELİĞİ KONTENJAN LİSTESİ

SIRA NO

ADI

SOYADI

MESLEĞİ

1

FATİH

ŞAHİN

Çiftçi

ÇAT BELEDİYE MECLİS ÜYELİĞİ ASİL ADAY LİSTESİ

SIRA NO

ADI

SOYADI

MESLEĞİ

1

İLHAN

ACER

Esnaf

2

OSMAN

AKGÜL

Çiftçi

3

AKIN

TOZAĞAN

Esnaf

4

CENGİZ

YANARDAĞ

Esnaf

5

SERDAR

ÇELİKBAŞ

6

MUSTAFA

ÜZGÜ

Esnaf

7

MUSTAFA

ÖZELGE

Çiftçi

8

MEHMET

AZKIN

Esnaf

ÇAT BELEDİYE MECLİS ÜYELİĞİ YEDEK ADAY LİSTESİ

SIRA NO

ADI

SOYADI

MESLEĞİ

1

OKAN

AYDINKAYA

Çiftçi

2

ŞAHABETTİN

DEMİR

Esnaf

3

ADEM

KALAY

Çiftçi

4

KENAN

TETİK

İşçi

5

MURAT

DOĞAN

İşçi

6

SAĞIB

BAKTI

Çiftçi

7

FEVZİ

GÜVEN

Çiftçi

8

YAŞAR

KALAYCI

Çiftçi

9

YAŞAR

KAYNAK

Çiftçi

ÇAT BELEDİYE MECLİS ÜYELİĞİ KONTENJAN LİSTESİ

SIRA NO

ADI

SOYADI

MESLEĞİ

1

BAYRAM

ÇİDEM

Esnaf

GÖRE BELEDİYE MECLİS ÜYELİĞİ ASİL ADAY LİSTESİ

SIRA NO

ADI

SOYADI

MESLEĞİ

1

OSMAN

TOY

Emekli

2

İSMAİL

BULAN

Esnaf

3

CEM

GÜNDOĞDU

Elektrikçi

4

HASAN HÜSEYİN

KAYA

İş Adamı / Sanayici

5

ADEM

AKBABA

Esnaf

6

MURAT

OLGUN

Muhasebeci

7

ÖMER

KAHRAMAN

Esnaf

8

UĞUR

KAVRAYAN

Şoför

GÖRE BELEDİYE MECLİS ÜYELİĞİ YEDEK ADAY LİSTESİ

SIRA NO

ADI

SOYADI

MESLEĞİ

1

AHMET

TUNÇAY

İşçi

2

ÖMER

KAÇMAZ

Esnaf

3

MUSTAFA

ÖZBURUN

Emekli

4

MUSTAFA

TOKDEMİR

Çiftçi

5

AHMET

KAHRAMAN

Emekli

6

MUSTAFA

ÖZHAN

Emekli

7

AHMET

BAL

Esnaf

8

MUSTAFA

KORKMAZ

Esnaf

9

SEDAT

KALAY

Çiftçi

GÖRE BELEDİYE MECLİS ÜYELİĞİ KONTENJAN LİSTESİ

SIRA NO

ADI

SOYADI

MESLEĞİ

1

AHMET

CEYLAN

Mühendis

GÖREME BELEDİYE MECLİS ÜYELİĞİ ASİL ADAY LİSTESİ

SIRA NO

ADI

SOYADI

MESLEĞİ

1

SÜLEYMAN

SOLAK

İşletmeci

2

HARUN

KOCATÜRK

İşletmeci

3

HASAN HÜSEYİN

DAŞDELER

İşletmeci

4

ALİ

YAVUZ

İşletmeci

5

İHSAN

ŞENÖZ

İşletmeci

6

ÖMER

KAHVECİ

İşletmeci

7

YÜKSEL

TEKE

Esnaf

8

KEMAL

EREN

İşletmeci

GÖREME BELEDİYE MECLİS ÜYELİĞİ YEDEK ADAY LİSTESİ

SIRA NO

ADI

SOYADI

MESLEĞİ

1

YUNUS

İNAN

İşletmeci

2

VELİ

MADEN

İşletmeci

3

ŞEMSETTİN

KANTAR

İşletmeci

4

AHMET

MIZRAK

Esnaf

5

NECATİ

GÜNGÖR

İşletmeci

6

KADİR

ÇİNER

Esnaf

7

GÖKHAN

AYDIN

Pilot/Uçuş Müh.

8

MUHSİN

BOZLAK

Pilot/Uçuş Müh.

9

ZİYA

DEMİRCİ

Esnaf

GÖREME BELEDİYE MECLİS ÜYELİĞİ KONTENJAN LİSTESİ

SIRA NO

ADI

SOYADI

MESLEĞİ

1

MUSTAFA

DEMİRCİ

İşletmeci

KAVAK BELEDİYE MECLİS ÜYELİĞİ ASİL ADAY LİSTESİ

SIRA NO

ADI

SOYADI

MESLEĞİ

1

YUSUF

BAŞTUĞ

Esnaf

2

RECEP

ŞAHİN

Esnaf

3

ŞAHİN

AKSU

Esnaf

4

CELAL

MANAP

Esnaf

5

MUSTAFA

ÖZDOĞAN

Esnaf

6

SAMİ

SONKAYA

Emekli

7

MEHMET

DÜZ

İşçi

8

MURAT

ZEREN

Esnaf

KAVAK BELEDİYE MECLİS ÜYELİĞİ YEDEK ADAY LİSTESİ

SIRA NO

ADI

SOYADI

MESLEĞİ

1

ERSİN

BAŞAR

Muhasebeci

2

MEHMET

OLGUN

İşçi

3

ORHAN

MANAP

İşçi

4

FATİH

SAĞLAM

İşçi

5

RECEP

ÖZMEN

Şoför

6

DOĞAN

DEMİREL

Esnaf

7

HAKAN

PAK

İşçi

8

REFİK

DÜZ

Esnaf

9

CAFER

OCAK

İşçi

KAVAK BELEDİYE MECLİS ÜYELİĞİ KONTENJAN LİSTESİ

SIRA NO

ADI

SOYADI

MESLEĞİ

1

SİNAN

ÖZTEKİN

Emekli

KAYMAKLI BELEDİYE MECLİS ÜYELİĞİ ASİL ADAY LİSTESİ

SIRA NO

ADI

SOYADI

MESLEĞİ

1

YAŞAR

TİLKİ

Emekli

2

YAŞAR

AYDIN

Emekli

3

SAİT

KILIÇ

Çiftçi

4

UĞUR

ÖZKAL

Çiftçi

5

ALİ

KARAKETİR

Emekli

6

YAVUZ

KAÇAR

Çiftçi

7

MEHMET

ERDENER

Çiftçi

8

MUZAFFER

AKIN

Emekli

KAYMAKLI BELEDİYE MECLİS ÜYELİĞİ YEDEK ADAY LİSTESİ

SIRA NO

ADI

SOYADI

MESLEĞİ

1

MEHMET

AKSU

Esnaf

2

HAMDİ

TURHAN

Çiftçi

3

YUSUF

ERTAŞ

Çiftçi

4

SİNAN

TÜRKMEN

Esnaf

5

MEHMET

SOYTEKİN

Emekli

6

BEKİR

ŞENGÜN

Esnaf

7

OSMAN

ÖNCÜL

Emekli

8

YÜKSEL

GÖZÜM

9

YUSUF

KIRBIYIK

Esnaf

KAYMAKLI BELEDİYE MECLİS ÜYELİĞİ KONTENJAN LİSTESİ

SIRA NO

ADI

SOYADI

MESLEĞİ

1

İBRAHİM

KARAKOYUN

Esnaf

NAR BELEDİYE MECLİS ÜYELİĞİ ASİL ADAY LİSTESİ

SIRA NO

ADI

SOYADI

MESLEĞİ

1

BESİM

BAŞAR

Esnaf

2

MURAT

DEMİRCİ

Esnaf

3

NİHAT

AYTEKİN

Serbest/Özel

4

FİKRET

YILMAZ

Serbest/Özel

5

ORHAN

KÜÇÜKGÖZ

Serbest/Özel

6

SERDAR

GENÇ

Serbest/Özel

7

İBRAHİM

KARACA

Esnaf

8

HÜSEYİN

KURNAZ

Esnaf

NAR BELEDİYE MECLİS ÜYELİĞİ YEDEK ADAY LİSTESİ

SIRA NO

ADI

SOYADI

MESLEĞİ

1

ELMAS

GEZER KARABEKİROĞLU

Esnaf

2

TEVFİK

KESKİN

Serbest/Özel

3

YUSUF

ÖZÇELİK

Esnaf

4

FİLİZ

TEZCAN

Ev Kadını

5

6

7

8

9

NAR BELEDİYE MECLİS ÜYELİĞİ KONTENJAN LİSTESİ

SIRA NO

ADI

SOYADI

MESLEĞİ

1

MEMDUH

KİLCİ

Emekli

SULUSARAY BELEDİYE MECLİS ÜYELİĞİ ASİL ADAY LİSTESİ

SIRA NO

ADI

SOYADI

MESLEĞİ

1

ERKAN

KAHRAMAN

Çiftçi

2

ALİ

KELEŞ

Şoför

3

YUSUF

ARSLAN

Şoför

4

TAHİR

ÖLÇÜM

Çiftçi

5

ALİ

DÜZGÜN

Çiftçi

6

MAHMUT

UZUN

Şoför

7

FARUK

YAVUZ

İşçi

8

REMZİ

ÖZKARA

Esnaf

SULUSARAY BELEDİYE MECLİS ÜYELİĞİ YEDEK ADAY LİSTESİ

SIRA NO

ADI

SOYADI

MESLEĞİ

1

ŞÜKRÜ

KALKAN

Emekli

2

HAKİ

ALTUN

İşçi

3

OSMAN

KOYUNCU

Çiftçi

4

HASAN

SOYLU

İşçi

5

MEHMET

SAĞLAM

İşçi

6

EVREN

TIRAŞ

İşçi

7

OSMAN

GÜMÜŞSUYU

Muhasebeci

8

AHMET

İŞLER

Esnaf

9

ALİ

ALAY

İşçi

SULUSARAY BELEDİYE MECLİS ÜYELİĞİ KONTENJAN LİSTESİ

SIRA NO

ADI

SOYADI

MESLEĞİ

1

AHMET

YÜCE

Emekli

UÇHİSAR BELEDİYE MECLİS ÜYELİĞİ ASİL ADAY LİSTESİ

SIRA NO

ADI

SOYADI

MESLEĞİ

1

FATİH

ÜLKÜ

Esnaf

2

MUZAFFER

TUTAN

Serbest/Özel

3

ALİ

YEDEKCİ

Esnaf

4

YAKUP

USKAR

Emekli

5

İHSAN

DİNCER

Serbest/Özel

6

FERHAT

KAV

Serbest/Özel

7

İBRAHİM

DAĞTEKİN

Serbest/Özel

8

MEHMET

BUDAK

Serbest/Özel

UÇHİSAR BELEDİYE MECLİS ÜYELİĞİ YEDEK ADAY LİSTESİ

SIRA NO

ADI

SOYADI

MESLEĞİ

1

MEHMET

VECLİ

Serbest/Özel

2

HÜSEYİN

DEMİRCİ

Esnaf

3

ATİLA

ÖZKILIÇ

Esnaf

4

İRFAN MEHMET

İRFAN

Serbest/Özel

5

İSMAİL

TEMELLİ

6

MUSTAFA

ÖZLÜ

Serbest/Özel

7

H. HAZİM

KARACA

Esnaf

8

MURAT

ÖRLÜ

Serbest/Özel

9

MUHTEŞEM

ÖLMEZ

Esnaf

UÇHİSAR BELEDİYE MECLİS ÜYELİĞİ KONTENJAN LİSTESİ

SIRA NO

ADI

SOYADI

MESLEĞİ

1

NEŞAT

KIRFAZ

Emekli

ORTAHİSAR BELEDİYE MECLİS ÜYELİĞİ ASİL ADAY LİSTESİ

SIRA NO

ADI

SOYADI

MESLEĞİ

1

SEMİH

RAMAZAN

Yönetici/Müfettiş

2

MUSTAFA

GULA

Turizmci / Otelcilik

3

MEHMET

TÜFEKCİ

Esnaf

4

İBRAHİM

MANTAR

Esnaf

5

TURHAN

TURHAN

Turizmci / Otelcilik

6

İBRAHİM

ÖZTÜRK

Nakliye İle İlgili

7

UĞUR

AYGÜN

Emekli

8

ADNAN

BAYRAKTAR

Emekli

ORTAHİSAR BELEDİYE MECLİS ÜYELİĞİ YEDEK ADAY LİSTESİ

SIRA NO

ADI

SOYADI

MESLEĞİ

1

MUSTAFA

BOZTEPE

Teknisyen

2

EROL

AVCI

Esnaf

3

MEHMET

TOPALOĞLU

Esnaf

4

OSMAN

KIR

Pilot/Uçuş Müh.

5

ÇETİN

MUTLU

Emekli

6

RİFAT

TORUN

Teknisyen

7

İSMAİL

POLAT

Turizmci / Otelcilik

8

KENAN

OLGUN

Turizmci / Otelcilik

9

ORTAHİSAR BELEDİYE MECLİS ÜYELİĞİ KONTENJAN LİSTESİ

SIRA NO

ADI

SOYADI

MESLEĞİ

1

NAİM

TATLI

Esnaf


Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.