banner461
banner195

İşte pırıl pırıl bir aday üstelik Nevşehirli...

Ramazan bayramı sonrasında ilimizde yerel seçim hareketliliğinin daha da artması bekleniyor. En çok merak edilen seçim bölgesi ise Nevşehir merkez belediyesine kimlerin başkan adayı olacağı.

İşte pırıl pırıl bir aday üstelik Nevşehirli...
12 Temmuz 2013 Cuma 17:24

banner143
banner134
Ramazan bayramı sonrasında ilimizde yerel seçim hareketliliğinin daha da artması bekleniyor. En çok merak edilen seçim bölgesi ise Nevşehir merkez belediyesine kimlerin başkan adayı olacağı.

işte pırıl pırıl bir aday üstelik Nevşehirli...

Nevşehir de çoğu vatandaşlar Artık Nevşehirli olmasını ısrarla istedikleri ve Yeni bir arayış içerisinde Yeni Başkan beklentileri içerisinde olduklarını sağır sultan bile duydu... Artık Belediye Başkanı Hasan Ünver e sen bu işi yapamıyorsun manasında yorumlanan Nevşehir tarihinin en çok aday adaylarının yaşanacağı bir yerel seçim yaklaşıyor.
 
En çok acaba Nevşehir de Belediye Başkanı kim olabilir? sorusu gündemdeyken elini taşın altına koymaya hazır bekleyen içimizden biri olarak bir çok Nevşehirli, Belediye Başkanı olmak adına bir çok aday adayı sırada bekliyor.

İlimizde Nevşehir Belediye Başkanlığına aday adayı isimler arasında oldukça ilginç isimler yer alıyor.

Bu isimlerden biri de Mehmet Özkan. Nevşehir Belediye Başkanlığı için aday adayı olmak yönünde nabız yoklamaya devam ettiği gözlenen Mehmet Özkan’ın aday adaylığını resmen açıklamasının da bu ziyaretlerinin ardından muhtemelen bayram sonunda olacağı bildiriliyor.

İktidar partisi olması nedeniyle Ak Partiden Nevşehir Belediye Başkan aday adayı olabilecek isimler arasında ismi ifade edilen Nevşehir Spor GK Başkan Yardımcısı Sedat Cantekin ise böyle bir niyetinin bulunmadığını ifade etti. 


Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.
Avatar
nevşehirli - 5 yıl önce
bu yada başka bir aday kim olursa olsun,nevşehirli olmasının yanısıra nevşehir mezarlığından yer almış olması kesin şart. yoksa oy falan vermem
Avatar
aday çok - 5 yıl önce
özkan da uyar emrah güner de nevşehir çok evlat yetiştirdi yeterki halkın sesine kulak verilsin
Avatar
nevsehirli - 5 yıl önce
nevsehire muhendis veya avukat bi baskan lazim. bu adam kim tanimiyoruz
Avatar
Çok Yakışır Başkana - 5 yıl önce
hem mühendis, hem dünyayı gezmiş, hem ticaret adamı, hem inançlı düzgün bir müslüman aslında başkanlık yakışır kendisine sedat başkana
Avatar
Bayram Ulkat - 5 yıl önce
akp den olsun çamurdan olsun denilmez ise iyi bir başkan seçileceğine inanıyorum.
Avatar
memleket - 5 yıl önce @nevşehirli
siyaset mezarlığından diyecektin heralde nevşehirli:)
Avatar
allah allah - 5 yıl önce
mühendis yada avukat öylemi? başka adammı kalmadı kardeşim. senin o dediğin mühendis ve avukat lar diyeyim, insanlara kafdağından bakmayı bıraksınlarda sonra aday olup oy istemeye çıksınlar.. mühendis yada avukat yada doktor herneyse olunca adam olunmuyor.... insanlık adamlık başka birşey..
Avatar
Rahmi ÖZ - 5 yıl önce
nevşehir için büyük bir kazanç olacagı kanatindeyiz nevşehir sanayi esnafı olarak sonuna kadar destekcisi oldugumuz ve takdir ettigimiz bir kişi olarak başarılar dileriz allah yolunu açik etsin