banner461
banner195

KAPİMED'den Acıgöl Kaymakamı Çakır'a Ziyaret

Kapadokya Nevşehir İnternet Medyacılar, Yazarlar ve Gazeteciler Cemiyeti Yönetim Kurulu ve üyeleri Acıgöl Kaymakamı Mustafa Çakır’ı makamında ziyaret etti.

KAPİMED'den Acıgöl Kaymakamı Çakır'a Ziyaret
30 Ocak 2015 Cuma 20:35

banner143
banner134

 Kapadokya Nevşehir İnternet Medyacılar, Yazarlar ve Gazeteciler Cemiyeti Yönetim Kurulu ve üyeleri Acıgöl Kaymakamı Mustafa Çakır’ı makamında ziyaret etti.

 

KAPİMED Başkanı Coşkun Sağlamdin, Başkan Yardımcısı İbrahim Uysal ve üyeleri Gülşehir Kaymakamı Mustafa Çakır’ı makamında ziyaret etti. KAPİMED Başkanı Coşkun Sağlamdin burada yaptığı açıklamada cemiyet olarak yeni kurulduklarını ve Acıgöl’dede bulunan haber sitelerinin tamamının KAPİMED Cemiyetine üye olduklarını kaydetti. Sağlamdin, ‘’ Kapadokya Nevşehir İnternet Medyacılar, Yazarlar ve Gazeteciler Cemiyeti olarak yeni kurulan bir cemiyetimiz. İlimizde yayın yapmakta olan haber sitelerinin tamamına yakını bizlerin üyesi oldu. Acıgöl’de yayın yapmakta olan iki haber sitesi de cemiyetimize üyedir. Bizler birlik ve beraberlik içerisinde Acıgöl’de yapılan çalışmaları, yapılmakta olan çalışmaları kamuoyu ile paylaşarak sizlere bu konuda sonuna kadar destek olacağımızı belirtmek istiyorum. Bizleri kabul etmiş olduğunuz için teşekkür ederim’’ dedi.

Acıgöl Kaymakamı Mustafa Çakır ise ziyaretlerinden dolayı KAPİMED Yönetimine ve üyelerine teşekkür etti. Ertekin, ‘’ Bizleri ziyaret etmenizden dolayı teşekkür ediyorum. Öncelikle kurmuş olduğunuz cemiyet Nevşehir’imize, Acıgöl ilçemize hayırlı olsun. Ben göreve geldiğim günden bu yana ilçemizde yayın yapmakta olan haber siteleri ile bir uyum içerisinde çalışıyoruz. İnanıyorum ki bundan sonra da bu uyum içerisinde çalışmalarımız devam edecektir. Tabi ki internet medyacılarının bir çatı altında toplanmış olduğu bir cemiyet olması sevindirici bir gelişme. Çalışmalarınızda başarılar diliyorum’’ şeklinde konuştu.


Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.