banner461
banner195

Karaaslan, AK Parti Milletvekili Aday Adaylığı Başvurusunu Yaptı

Nevşehir Hacıbektaş Veli Üniversitesi Turizm Fakültesi Öğretim Üyesi Mehmet Karaaslan, 7 Haziran 2015 Pazar günü gerçekleştirilecek Milletvekilliği seçimleri için istifa ederek, AK Parti Milletvekilliği aday adaylığı için resmi başvurusunu yaptı.

Karaaslan, AK Parti Milletvekili Aday Adaylığı Başvurusunu Yaptı
11 Şubat 2015 Çarşamba 18:00

banner143
banner134

 Nevşehir Hacıbektaş Veli Üniversitesi Turizm Fakültesi Öğretim Üyesi Mehmet Karaaslan, 7 Haziran 2015 Pazar günü gerçekleştirilecek Milletvekilliği seçimleri için istifa ederek, AK Parti Milletvekilliği aday adaylığı için resmi başvurusunu yaptı.

AK Parti Nevşehir İl Başkanlığı tarafından oluşturulan AK Parti Milletvekilliği aday adaylığı komisyonuna müracaatını yapan Karaaslan, daha sonra İl Başkanı Mehmet Ali Tanrıver’i ziyaret ederek, resmi başvurusunu yaptı.

Memur-Sen’e bağlı Eğitim Bir-Sen Üniversite Temsilciliği görevinde de bulunan Mehmet Karaaslan, Yurtdışında çeşitli üniversitelerde öğretim üyeliği görevlerinde bulundu.

2015 Genel seçimlerinin Türkiye’ye sonrasında da Nevşehir’e hayırlar getirmesi temennisinde bulunan Mehmet Karaaslan evli ve 3 çocuk babası.Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.
Avatar
Eski Edebiyatçı - 3 yıl önce
eczacı mustafa açıkgöz gerçekten çok kaliteli, şahsiyetli bir aday. bütün samimiyetimle destekliyorum. birinci veya ikinci sıradan aday olmasını temenni ediyorum. mehmet karaarslanı da tanıyor ve aynı şekilde destekliyor, ilk üçte yer almasını temenni ediyorum. babasının polemik unsuru yapılmasını anlayamıyorum. hz. nuhun oğlu ve karısı, hz.lutun oğlu, hz. ibrahimin babası, hz peygamberin bazı amcaları hep aynı görüşte mi idi? kaldı ki mhp, akp'ye en yakın siyasi görüş. aynı dine aynı kültüre, aynı inanışa sahip aynı vatanın evlatları. babasını az çok tanırım, siyasi görüşünü paylaşmasam da uyumlu ve iyi birisi olduğunu teslim ederim. yapılan yorumlarda babası mhpli, bu nasıl akpli olur vs. diye temcit pilavi gibi sürekli gündeme getirilmesini kasıtlı bulmaktayım. bu tip yorumları yapanlar kendi babaları veya oğullarına, çevresindeki baba ve oğullara baksınlar. baba-oğulların dünyayı algılayışları ve dünya görüşleri arasında benzerlikler kadar farklılıklar da olduğunu göreceklerdir.
Avatar
trfsz - 3 yıl önce
Düşünüyorum, öyleyse varım. Birey olabilmenin bir numaralı şartı. Demokrasinin ve özgürlüklerin toplumun çekirdeğinde yani ailede başlaması, kimsenin fikrini, evladı dahi olsa kimseye dikta etmemesine verdiğiniz bu güzel örnek davranışından dolayı her iki partiye de oy vermeyecek bir kişi olarak sayın başkanı tebrik ederim. Ola ki aday hatta millet vekili olur ise sayın Mehmet bey'in, bu güzel ülkemizi halihazır sayın vekillerimizin maalesef adaletin sahsileştirildiği bir ülke haline gelmesi için yaptığı çabası hatasını tekrar etmeyecek, dik durabilecek, baba tarafından yapılan bu fikir özgürlüğüne saygıya layık olabilecek bir kişilik sergileyecek bir vekil olabilmesi umudu ile
Avatar
Mhp - 3 yıl önce
maalesef hayırlı olsun diyemeyeceğim
Avatar
akp li - 3 yıl önce
Bu nasıl bir siyasi ahlak ki baba mhp de başkan evladı vekil adayı chp ve saadet partisinede akrabalarınızı yönlendirin boş kalmasın
Avatar
mehmett - 3 yıl önce
memleketin adayı ecz.mustafa açıkgöz
Avatar
ali yıldız - 3 yıl önce
hayırlı uğurlu olsun milletimize ve şehrimiz
Avatar
nevşehirli - 3 yıl önce
evet nevşehir için ecz mustafa açıkgöz milletin adamı tabanın sesine kulak verin lütfen
Avatar
DOGRUCU DAVUT - 3 yıl önce
bi̇r soru bu arkadaşin babasi ogluna oy verecekmi̇ veri̇rse parti̇si̇ne i̇hanet etmi̇ş olmayacakmi vermezse oguluna ne di̇yecek.