banner461
banner195

Karapınar Belediyesinden Eğitime Destek

2012-2013 eğitim ve öğretim yılı birinci sınıflar için başlarken Karapınar Belediyesi olarak, beldedeki Esentepe İlkokulu ve Karapınar İlköğretim okullarında kırtasiye yardımında bulundu.

Karapınar Belediyesinden Eğitime Destek
11 Ekim 2012 Perşembe 18:39

banner143
banner134

                 2012-2013 eğitim ve öğretim yılı birinci sınıflar için başlarken Karapınar Belediyesi olarak, beldedeki Esentepe İlkokulu ve Karapınar İlköğretim okullarında kırtasiye yardımında bulundu. Karapınar Belediye Başkanı Mustafa TİFTİK, öğrencilere destek olabilmek amacıyla böyle bir uygulamaya gittiklerini söyleyerek, öğrencilere yardımda bulunduklarını anlattı.

Sayın Mustafa TİFTİK açıklamasında, Karapınar  Belediyesi olarak, 2012-2013 öğretim yılında eğitime destek olma bakımından beldemizde İmam Hatip Ortaöğretimine başlayan bütün öğrencilerin elbise ihtiyaçlarınıda karşıladık. Bugün okula başlangıç nedeni ile bir katkımız olsun diye düşündük. Kırtasiye malzemelerinin öğrencilere dağıtımını okullar kendileri yapacaklar dedi.

Yapılan yardımlar Karapınar Kasabası öğrencileri ve aileleri arasında memnuniyetle karşılandı. Karapınar Belediye Başkanı Mustafa TİFTİK, “Eğitime verdiğimiz destek artarak devam edecek” dedi.


Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.
Avatar
312 GENERAL - 6 yıl önce
karapinar çoban olayacaklarin belediye başkanligi yaptigi ve sponsorluk karşiligi anketlerle gözü boyanacak kadar saf köylü zannedilmesin..