banner461
banner195

Kemal Kılıçdaroğlu'nun Teklifi Hacıbektaş'ta Kabul Görmedi

16 Ağustos 2014 tarihinde 51’inci Ulusal, 25’inci Uluslararası Hacı Bektaş Veli Anma Kültür ve Sanat Etkinlikleri çerçevesinde,ilçeye gelen CHP lideri Kemal Kılıçdaroğlu'na Hacıbektaş Belediye Başkanı Selmanpakoğlu tarafından bir sürpriz yapılarak ilçeye kazandırılan Kültür merkezine isminin verilmesi sonrası Kılıçdaroğlu bu konuda siyasi malzeme olacağı düşüncesiyle kabul etmemişti.

Kemal Kılıçdaroğlu'nun Teklifi  Hacıbektaş'ta Kabul Görmedi
18 Ekim 2014 Cumartesi 21:58

banner143
banner134
16 Ağustos 2014 tarihinde 51’inci Ulusal, 25’inci Uluslararası Hacı Bektaş Veli Anma Kültür ve Sanat Etkinlikleri çerçevesinde,ilçeye gelen CHP lideri Kemal Kılıçdaroğlu'na Hacıbektaş Belediye Başkanı Selmanpakoğlu tarafından bir sürpriz yapılarak ilçeye kazandırılan Kültür merkezine  isminin verilmesi sonrası Kılıçdaroğlu bu konuda siyasi malzeme olacağı düşüncesiyle kabul etmemişti.

KILIÇDAROĞLU'NUN TEKLİFİ KABUL GÖRMEDİ!
Kemal Kılıçdaroğlu İsmi Hacıbektaş'ta Yaşatılacak....

Kılıçdaroğlu’nun isteği üzerine konunun Hacıbektaş Belediye Meclisi’ne taşındığını ve meclis üyelerine Kılıçdaroğlu ile arasında geçen sohbetten bahsettiğini ifade eden Selmanpakoğlu, buna karşın belediye meclis üyelerinin bu isteği kabul etmediğini ve merkezin isminin ‘Kemal Kılıçdaroğlu Kültür Merkezi’ olarak kalmasının kararlaştırıldığını açıkladı. Selmanpakoğlu, “Genel Başkanımız çok ince bir düşünceyle ismin değiştirilmesini istedi ancak meclisimiz bunu kabul etmedi. Umarım genel başkanımız bizi anlayışla karşılar” ifadelerini kullandı.

Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.
Avatar
yazık yazık - 4 yıl önce
ya ya çok önemli böyle şişiriyorsunuz oda uçuyor 2 koyunu bile güdemez memlekete bırak onu partisinin dahi bir çivi çakmışlığı yok yazık yazık