banner461
banner195

Kes-Yapıştırcılar Bu Habere Üzülecek …

1 Kasım erken seçimleri öncesinde aday adaylarının müracaatlarının alınmaya başlandığı AK Parti’de 7 Haziran seçimlerinde ilk kez yapılan bazı uygulamalar erken seçim sürecinde yapılmayacak. Bu habere en çok oturduğu yerden kes-yapıştır haberciliği yapanlar üzülecek.

Kes-Yapıştırcılar Bu Habere Üzülecek …
02 Eylül 2015 Çarşamba 13:36

banner143
banner134

NEVŞEHİR(MHA) 1 Kasım erken seçimleri öncesinde aday adaylarının müracaatlarının alınmaya başlandığı AK Parti’de 7 Haziran seçimlerinde ilk kez yapılan bazı uygulamalar erken seçim sürecinde yapılmayacak. Bu habere en çok oturduğu yerden kes-yapıştır haberciliği yapanlar üzülecek.

Edinilen bilgiye göre; AK Parti’de 7 Haziran seçimleri öncesinde uygulanan aday adaylarının başvuruları artık fotoğraflı bir şekilde basın yayın kuruluşlarına servis edilmeyecek. Bu kararın İl Başkanı Tanrıver tarafından verilen talimatla alındığı bildirildi.

31 Ağustos ve 1 Eylül tarihlerinde 6 aday adayı başvurusunu kabul eden AK Parti’de alınan bu karara neden gerek duyulduğu bilinmezken, memleketin kes yapıştır habercileri gün içerisinde AK Parti İl Başkanlığını ziyaret ederek, ya da çok zahmet olmazsa telefonla basın yayın birimine ulaşarak bilgi alabilecekler.


Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.