banner461
banner195

Kılıçdaroğlu Pazar Günü Nevşehir'de

Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu’nun 03 Mayıs Pazar günü Nevşehir'e geleceği belirtildi.

Kılıçdaroğlu Pazar Günü Nevşehir'de
28 Nisan 2015 Salı 11:39

banner143
banner134
NEVŞEHİR/FİBHABER- Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu’nun 03 Mayıs Pazar günü Nevşehir'e geleceği belirtildi. Ayrıca Kılıçdaroğlu bu defa ilk kez Nevşehir kent merkezinde miting yapacağıda belirtildi.

Konuya ilişkin olarak www.fibhaber.com'a açıklamada bulunan Cumhuriyet Halk Partisi İl Başkanı Kamil Gülmez,  7 Haziran Genel seçim sürecinde bu defa Nevşehir'de 30 Yıllık Özlemin sona ereceğini belirterek Nevşehir genelinde partimize gösterilen büyük teveccüh ve ilgi karşısında gerek parti teşkilatımız gerekse Milletvekili Adaylarımız olarak tek yürek büyük heyecan ve çalışmalalarımızla meydanlardayız dedi.

Kılıçdaroğlu 3 Mayıs Pazar Günü Nevşehir’e GeliyorCumhuriyet Halk Partisi Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu 3 Mayıs Pazar günü Nevşehir’e geliyor.
7 Haziran 2015 tarihinde yapılacak olan 25. Dönem Milletvekilliği genel seçimler öncesinde siyasi parti liderleri Nevşehir’e gelecek. CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu Nevşehir’de ilk miting yapmaya gelecek olan Genel Başkan olacak.


CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu 3 Mayıs Pazar günü saat 16.00’da Nevşehir’de düzenleyeceği mitingde partisi ve milletvekili adayları Bülent Tekiner, Cuma Yorgancı ve Mehmet Değirmenci için destek isteyecek.

Cumhuriyet Halk Partisi Nevşehir  İl Başkanı Kamil Gülmez, Kılıçdaroğlu’nun Nevşehirimize miting programında yer vermesinin, kente verdiği önemin bir göstergesi olduğunu ifade etti. Bu mitingin geçmiş mitinglere göre daha farklı olacağını ifade eden Gülmez, “Mitingimize katılımın yoğun olacağını düşünüyoruz. Parti seçim programımız açıklandıktan sonra CHP’ye olan ilginin her geçen gün arttığını görüyoruz. Bunun da mitinglerimize yansıyacağını hep birlikte göreceğiz. Mitingimizde başka şehirlerden ya da bölgelerden kesinlikle taşıma yapmayacağız.  Mitingimiz için teşkilatımızın bütün kolları, kent genelinde gerekli çalışmalarını yapmaya başlandı. İlçelerimizde, beldelerimizde ve köylerimizde mitinge katılım için teşkilat üyeleri çalışmalarını hızlandırdı. CHP olarak bu seçimlerde iktidara geleceğimize inanıyoruz. İktidar yürüyüşümüze Nevşehiri tüm vatandaşlarımızı bekliyoruz” dedi.

Başkan Gülmez, ayrıca Kılıçdaroğlu’nu Nevşehir'de en iyi şekilde ağırlamak için gereken bütün hassasiyetlerini göstereceklerini ifade etti.
Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.
Avatar
Vatandaş - 3 yıl önce
vaadleri güzel denemek Lazım Neticede CHP ,de bu bu milletin içinden çıkan bir parti.
Avatar
ilan ilan - 3 yıl önce
mhp lilere duyurulur yalnız bırakmayın ke-mal i
Avatar
vatandaş - 3 yıl önce
Boşa geliyor
Avatar
Chp li - 3 yıl önce
Siz gdin kendi genelbaşkanızla dalha geçin elini kaldırmaya hayri yok
Avatar
Ürgüp - 3 yıl önce
Oyumuz tekinere atatürkün partisine sosyal demokrat parti
Avatar
Berkay ulusoy - 3 yıl önce
oylarımız chp ye
Avatar
ürgüplü - 3 yıl önce
hoş geli̇r sefa geli̇r heycanla bekli̇ycez
Avatar
fahri - 3 yıl önce
rahmetli hüseyin cetin in hatrına oylarımız chp ak didik emekliyim 669 maaşım var kendileri sarayda yi kürküm yi