banner461
banner195

Kimyasal silah insanlık suçudur

CHP Nevşehir İl Başkanı Av.Ahmet Göktaş yaptığı açıklamasında: Kimyasal silah insanlık suçudur dedi...

Kimyasal silah insanlık suçudur
30 Ağustos 2013 Cuma 13:53

banner143
banner134

     KİMYASAL SİLAH KULLANMAK İNSANLIK SUÇUDUR

SEVGİLİ ARKADAŞLAR SURİYEDE İKİ YILDIR KİRLİ BİR SAVAŞ DEVAM ETMEKTEDİR.NE YAZIK Kİ 125.00 KİŞİ ÖLMÜŞ VE MİLYONLARCA İNSAN ZARAR GÖRMÜŞTÜR. BU SAVAŞTA ÜLKEMİZ ARABULUCU VE BİRLEŞTİRİCİ OLMASI GEREKİRKEN,TARAF OLMUŞTUR.EN SONUNDA İSE KİMİN TARAFINDAN KULLANILDIĞI BELLİ OLMAYAN ŞEKİLDE KİMYASAL SİLAH KUKLANILMIŞ VE İNSANLAR TOPLU OLARAK ÖLMÜŞTÜR.

 

BİLİNDİĞİ ÜZERE İNSANLIK SUÇLARINDA ZAMANAŞIMI YOKTUR .BİRAKIN KULLANANI, YARDIM VE YATAKLIK EDENLER DAHİ ULUSLARARASI MAHKEMELERDE YARGILANIP AĞIR CEZALAR ALABİLİR.

 

OLAYDAN 1 SAAT SONRA İSRAİL GİZLİ POLİS BAŞKANI AÇIKLAMA YAPARAK SALDIRIYI SURİYENİN DİKKATÖR BAŞKANINA BAĞLI GÜÇLERİN YAPTIĞINI SÖYLEMİŞTİR.YILANLA ÇUVALA GİRİLMEYECEĞİNE GÖRE, BİZLERİN OLAYLARI BİR KEZ DAHA SOĞUKKANLILIKLA DEĞERLENDİRMEMİZ GEREKMEKTEDİR.MOSSAD BAŞKANININ GÖRÜŞLERİNE DAYANAK YAPARAK BİR KESİMİ SUÇLAMAK VEYA SAVUNMAK ÜLKEMİZ İÇİN VE KENDİ İNANÇLARIMIZ İÇİN BÜYÜK BİR TEHLİKEDİR.

 

BU SALDIRIYI KİM NE AMAÇLYA YAPARSA YAPSIN İNSANLARIN ÖLMESİ GEREÇEĞİNİ DEĞİŞTİRMEDİĞİ İÇİN ŞİDDETLE KINAMAK VE TÜM DELİLLERİYLE İSPATLANDIKTAN SONRA SUÇLULARIN EN ŞİDDETLİ ŞEKİLDE CEZALANDIRILMASINI İSTEMEK İNSANLIK BORCUDUR,BU SEBEPLE BÖLGEMİZDEKİ ÜLKELERİN SINIRLARINI DEĞİŞTİRMEK İSTEYEN KAPİTALİST,SİYONİST ÜLKELERİN DOYMAK BİLMEZ SÖMÜRGECİ AMAÇLARINA ALET OLMAMAK İÇİN DAHA ÖZGÜRLÜKÇÜ VE BAĞIMSIZLIK YANLISI DÜŞÜNCELERE İTİBAR ETMEMİZ BİZLERİN VE GELECEK KUŞAKLARIN YARARINA OLACAKTIR,SAYGILARIMLA HALKIMIZA ARZ EDERİM.28/08/2013

 

                                                          NEVŞEHİR CHP İL BAŞKANI

                                                          AHMET GÖKTAŞ


Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.