banner461
banner195

Kırşehir Belediye Başkanı Bahçeci, ev toplantılarına devam ediyor

Yaklaşan yerel seçimler öncesinde özellikle Şehir Belediye Başkanları deyim yerinde ise cayır cayır çalışıyorlar.Her ne kadar bunu Nevşehir merkez için görmesekte Kırşehir de Belediye Başkanı Bahçeci Yerel Seçimler için hazırlıklarını tüm sürat devam ediyor.

Kırşehir Belediye Başkanı Bahçeci, ev toplantılarına devam ediyor
07 Şubat 2013 Perşembe 20:35

banner143
banner134

 Kırşehir Belediye Başkanı Yaşar Bahçeci ve ekibinin halkın sesini duyabilmek ve halkın isteklerin öğrenebilmek amacıyla yaptıkları ev toplantıları devam ediyor.

 

Kırşehir Belediye Başkanı Yaşar Bahçeci ve ekibinin halkın sesini duyabilmek ve halkın isteklerin öğrenebilmek amacıyla yaptıkları ev toplantıları devam ediyor.

Siyasetle uğraşan insanların topluma hizmet etmesinin önemi vurgulayan Başkan Bahçeci,” Yerel Yönetimlerin halk ile irtibatı çok önemli. Bu yüzden biz bu toplantıları çok önemsiyoruz. İstediğiniz kadar akıllı olun, istediğiniz kadar işi bilin ama ortak akılla hareket etmedikçe başarılı olamazsınız. Biz bu yapılan toplantılarla sayesinde ortak akıl ile hareket ediyor ve siz ne istiyorsanız onu yapmaya çalışıyoruz. Eğer bunu yapamazsak gemimizi doğru rotaya götüremeyiz. Bizim en büyük amacımız devraldığımız Kırşehir ile bıraktığımız Kırşehir arasında fark oluşturabilmek. Göreve geldiğimizden beri hep bu bilinçle çalıştık ve Kırşehir için hep en iyisini, en güzelini yapmaya çalıştık” dedi.

Yapılan projelere değinen ve bunlar hakkında da bilgi veren Başkan Bahçeci, bütün bu projeler bittiğinde Kırşehir’in Türkiye’nin en yaşanabilir şehirlerinden biri olacağını belirtti.

Yapacak çok işin olduğunu da belirten Başkan Bahçeci,” Bitirdiğimiz projeleri hiçbir zaman yeterli görmedik. Kırşehir’e hizmet etmek için genç bir ekip ile gece gündüz çalıştık. Daha gerçekleştirmek istediğimiz projelerimiz var. Bu projeleri gerçekleştirmek ne kadar önemliyse, bittiğinde bu projeleri hayata geçirebilmek ve sahiplenmek de çok önemli. Biz projelerimizi yaparken bütün bu unsurlara dikkat ediyoruz. Kırşehir’in yaşanabilir, değişen, gelişen ve modern bir şehir olması yolunda adımlar atarak çalışmalarımıza bu yönde devam ediyoruz” diye konuştu.

Vatandaşların isteklerinin de değerlendirildiği toplantıda Başkan Bahçeci; halkın  istek ve önerilerini dikkate alarak daha iyi bir hizmet sunmayı amaçladıklarını belirtti.


Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.
Avatar
millet - 5 yıl önce
dürüst,çalışkan,pırıl pırıl bir kardeşimizdir.başarılarının daim olmasını diliyorum.