banner461
banner195

Koçak’ın Bayrak ve Afiş Tepkisi

Nevşehir’in Hacıbektaş ilçesinde Ak Partinin bayrak ve afişlerinin kimliği belirsiz kişilerce ortadan sökülmesine Ak Parti Belediye Başkan adayından tepki gösterildi.

Koçak’ın Bayrak ve Afiş Tepkisi
15 Şubat 2014 Cumartesi 18:51

banner143
banner134

 NEVŞEHİR(MHA) Nevşehir’in Hacıbektaş ilçesinde Ak Partinin bayrak ve afişlerinin kimliği belirsiz kişilerce ortadan sökülmesine Ak Parti Belediye Başkan adayından tepki gösterildi.

Ak Parti Hacıbektaş Belediye Başkan Adayı Yusuf Koçak, “Köy Görünümlü Hacıbektaş’taki  Gerçek Değişimi Yapacak Olan İktidar Partisi Olan Ak Parti İlçe Binamızın Önünde Asılı Bulunan Bayrak Ve Afişlerimiz Demokrasiyi Hazmedemeyenler, Ak Partinin Hacıbektaş’taki Şahlanışını Engellemeye Çalışanlar, Kendi Görüş Ve Düşüncelerinden Başka Diğer Görüşlere Saygısı Olmayanlar Tarafından, Bayraklarımız Afişlerimiz Kesilmiştir. Ey Hacıbektaş’ın Geleceğini Karartan, Kendi Görüşlerinden Başkasının Görüşlerine Saygısı Olmayan, Demokrasi Anlayışından Nasibini Almayanlar, Şunu Bilmelidirler ki, Bizleri Asla Yıldıramayacaksınız. Yılardır Başaramadığınız Köye Döndürdüğünüz Hacıbektaş’ı Şehir Yaparak Hacıbektaş’ın Şahlandığı Zaman Bu Yaptıklarınızdan Umarım Gerekli Mesajı Almış Olursunuz” dedi. 


Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.
Avatar
haydar bektaşi - 4 yıl önce
üzülüyorum.. güzel ilçemizde böyle hazımsızlar varken, daha çok boynumuz bükük gezeriz..oysa aleviliğin hoş görüsünü dünyaya yaymamız gerekirdi..bizi marjinalleştirenler utansın..dar düşünceliler utansın..