banner461
banner195

Kongreler Bitti, Sıra Seçimde

Hafta sonunda il kongresini yapan, bazı basın yayın organlarında iddia edildiği gibi karşısına ikinci bir aday liste çıkmayan Milliyetçi Hareket Partisi il başkanı Göksel Taşçı, önümüzdeki günlerde seçim startını vermeye hazırlanıyor.

 Kongreler Bitti, Sıra Seçimde
20 Ocak 2015 Salı 16:59

banner143
banner134
NEVŞEHİR(MHA) Hafta sonunda il kongresini yapan, bazı basın yayın organlarında iddia edildiği gibi karşısına ikinci bir aday liste çıkmayan Milliyetçi Hareket Partisi il başkanı Göksel Taşçı, önümüzdeki günlerde seçim startını vermeye hazırlanıyor.

Bu hafta içerisinde yeni yönetimin bir araya gelerek görev dağılımı yapması beklenen Milliyetçi Hareket Partisinde seçim telaşı başlıyor. Haziran ayında yapılacak olan seçim öncesinde önce Milletvekili aday adaylarının başvurularını almaya hazırlanan Parti’de bu dönem geçtiğimiz yıllara oranla daha fazla aday adayının partiye başvuruda bulunması muhtemel görünüyor.

Bu arada partinin yeni il yönetiminde yıllardır partiye emek veren, deneyimli siyasetçi Nevzat Öndegelen’in bulunmaması da dikkatlerden kaçmadı. İl Kongresi öncesinde parti de il başkan yardımcılarından biri olan Öndegelen’in kendi isteği ile mi, yoksa mevcut yönetimin bir tasarrufu gereği mi liste de yer almadığı merak konusu.

Önümüzdeki günlerde görev dağılımını yapması beklenen MHP’nin yeni il yönetiminde İl Başkanı Göksel Taşçı’nın yanı sıra; Eyyüp Öz, Emrullah Saygılı, Soner Erkan Dündar, İlhan Kaya, Bayram Ergin, İhsan Uçman, Mustafa Akkuş, Ali Kararlı, Ali Haydar Karacadağ, Ali Aker, Yunus Akbay, Hasan Erdoğan, Beyazıt Deniz, İsmail Toprak, Zekeriya Atıcı, Mustafa Yüzüak, Resül Karakuş, Muammer Güneş, Halim Göncü ile İhsan Öncül isimleri yer aldı.


Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.
Avatar
ruhi - 3 yıl önce
genç arkadaşları görmek çok sevindirdi,resul ve ali yetenekli ve partiye faydalı olacak kardeşlerimiz,başarılar dilerim.
Avatar
NEVŞEHİRLİ - 3 yıl önce
resul arkadaşimiz ak gençli̇kti̇ hani̇ bugun akkurt mu oldu hayirdir resulcum ??
Avatar
nefer - 3 yıl önce @NEVŞEHİRLİ
resul karakuşu kendin gibi cıvatamı sandın bedavacı şu adını bi söylede bilelim kim olduğunu nerde mhp haberi senden bi çamur fitne fücur geliyor bedavacı
Avatar
Ülkücü - 3 yıl önce
Resul Karakuş un milliyetçiliğini kimse sorgulayamaz,bi memleket bunu bilir..başka yerde oynayın akepeliler...
Avatar
nevzat hoca - 3 yıl önce
nevzat hocam dogruyu söyler,dogruyu söyleyeni kim ne yapsın .
Avatar
hocam - 3 yıl önce
nevzat beyi istemezler.işlerine gelmez.ondan sonra partiye gelen giden yok derler.yine üç kişiyle particilik oynayacak.orası egoları tatmin etme yeri degildir.allah büyük
Avatar
Partili - 3 yıl önce
öncelikle resul karakuş ismi mhp ile bütünleşmiş bi insan,nevzat abi kendisi gençler devam etsin diye kendi istememiş,.asalaklık yapmayın artık,gerçekten komik ve isminizi yazamayacak kadar korkaksınız.
Avatar
nevşehir liseliler - 3 yıl önce
başkanım nevşehirin medarı iftiharı erkan kocamaz hocam bu memlekette vekil olacak adamdır..teşkilata duyurulur...