banner461
banner195

Kozaklı’da Kim Kazanır?

Nevşehir Kozaklı ilçesinde yerel seçimler AK Parti için değişikliğe, MHP’nin küskünleri kazanmasına ve CHP’nin iyi projelerle halkın önüne çıkmasına gebe.

Kozaklı’da Kim Kazanır?
08 Ocak 2014 Çarşamba 11:04

banner143
banner134

 NEVŞEHİR(MHA) Nevşehir Kozaklı ilçesinde yerel seçimler AK Parti için değişikliğe, MHP’nin küskünleri kazanmasına ve CHP’nin iyi projelerle halkın önüne çıkmasına gebe.

Kozaklı’da dengeler bıçak sırtında. AK Parti’den iki dönem boyunca belediye başkanlığı koltuğuna oturan mevcut başkan Erdoğan Çelik’i ilk 2 dönem oturduğu belediye başkanlığı koltuğunda iyice yıprandı. 
 Son dönemlerde belediyeden halk arasına inmeyen Çelik’in yeniden aday gösterilmesi burada MHP’nin işine yarayacak. 2009 yılında Erdoğan Çelik ile seçime giren Ak Parti az kalsın bu yarışı MHP’ye kaptırıyordu. Öyle ki Kozaklı ilçesinde bin 884 oyu Ak Parti, 1774 oyu MHP almıştı. CHP ise 76 oy alarak seçimde 3. Parti oldu.
 AK Parti ile MHP arasında sadece 110 oy farkla belediye başkanlığı seçimlerini Ak Parti kazanırken, Ak Parti iktidarına rağmen Kozaklı gözle görülür bir değişim yakalayamadı. Ürgüp, Avanos, Gülşehir TOKİ konutları ile değişimi başlatırken, Kozaklı’da bu olmadı. Yine Ürgüp, Avanos, Gülşehir, Mustafapaşa’ya açılan ve hatta şimdi de Derinkuyu’ya dahi açılacak olan Yüksekokul Kozaklı’nın yanından geçmedi.


Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.
Avatar
ali kazan - 4 yıl önce
yorum onayı uzun sürüyor ve geç düşüyor anlaşılan..
Avatar
ali kazan - 4 yıl önce
bu haberi yapan arkadaş kozaklıyı bilmiyor galiba 1. chp oyu yanlış yazılmış 2.belediye konutları 4-5 senedir 100 yakın yapıldı insanlar oturuyor ve talep artığı için de 10-12 katlı binalar bitmek üzere 3. yüksekokul binası bitti açılmak üzere 4. fizik tedavi hastanesi çaılışıyor tamam 3 dönem insanı yıpratırda adamıda taraf tuttarak hakkını yemeyin.daha iyisi yapılabilirmiydi evet tabiki bu kadar otelin kozaklı içine katkısını artırması gerekirdi bunu bir türlü başaramadı.umarı tarafsızlığınızı gösterir yayınlarsınız bunları..
Avatar
sefi gün - 4 yıl önce
derinkuyuda kim kazanır
Avatar
NİHAT GÜVEN - 4 yıl önce
kozaklı da seçi̇mi̇ partiler kazanmasin.dostluk.sevgi kazansin.kozakli için ki̇m hayirlisi i̇se o kazansin.
Avatar
mehmet - 4 yıl önce
bu seçim mhp ile akp arasında geçer mhp de alır demedi demeyin
Avatar
KOZAKLI - 4 yıl önce
toki neden yapılmadı acaba(!)
Avatar
Özgür Oflaz - 4 yıl önce
Hayrlısı vardır halkında bi bildiği yaşayıp görecez...
Avatar
suleyman şerefli - 4 yıl önce
Bu sefer mhp kazanacak kozakliya hayirli ugurlu olsun