banner461
banner195

Kozaklı’lı Başkanlardan Teşekkür

Geçtiğimiz 2012 yılında ilk kez gündeme gelen Nevşehir’in Kozaklı ilçesine Sosyal Güvenlik Kurumu Şubesinin açılması konusundaki gayretlerinden dolayı Kozaklı Esnaf ve Şoförler odaları başkanları emeğe geçenlere teşekkür etti.

Kozaklı’lı Başkanlardan Teşekkür
06 Aralık 2013 Cuma 10:45

banner143
banner134

 NEVŞEHİR(MHA) Geçtiğimiz 2012 yılında ilk kez gündeme gelen Nevşehir’in Kozaklı ilçesine Sosyal Güvenlik Kurumu Şubesinin açılması konusundaki gayretlerinden dolayı Kozaklı Esnaf ve Şoförler odaları başkanları emeğe geçenlere teşekkür etti.

Kozaklı Esnaf ve Sanatkarlar Odası Başkanı Cahit Yalçın ve Kozaklı Şoförler ve Otomobilciler Odası Başkanı Osman Ünal, ilçedeki esnaf ve sanatkarın en büyük sıkıntılarından birinin hizmete açılan SGK bürosu sayesinde giderildiğine dikkat çekti.

Sosyal Güvenlik Kurumu Kozaklı Şubesinin hizmete geçirilmesinin, SGK ile işleri bulunan esnaf ve sanatkarını kilometrelerce yol kat edip Avanos ya da Nevşehir merkeze gitmekten kurtardığını, sosyal güvenlik kurumu ile ilgili işlemlerini bizzat kendi ilçelerinde rahatlıkla yapar hale getirdiğini belirten Kozaklı Esnaf ve Sanatkarlar Odası Başkanı Cahit Yalçın ve Kozaklı Şoförler ve Otomobilciler Odası Başkanı Osman Ünal, “SGK bürosunun Kozaklı ilçemize açılmasını gündeme getirdiğimiz günden bu yana SGK İl Müdürümüz Sayın Mehmet Ali Yıkarbaba ve Ak Partili Nevşehir Milletvekillerimizin yoğun bir çaba içerisinde bulunduğuna bizzat şahit olduk. Esnaf ve Sanatkarımızı büyük bir çileden kurtaran İl Müdürümüze ve Nevşehir Milletvekillerimize teşekkür ederiz” diye konuştular.


Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.