banner421
banner461
banner195

Kurtlar Vadisi Pusu 15 Temmuz Darbe Klibi Rekor Kırıyor

Türkiye'de ekranların en çok izlenen dizisi Kurtlar Vadisi'nin Başrol oyuncusu Polat Alemdar "15 Temmuz Darbe Klibi" izlenme rekorları kırıyor .


banner143
banner134
Kurtlar Vadisi'nin Başrol oyuncusu Polat Alemdar'ın 15 Temmuz Darbe Şehitleri ve TSK için yaptığı klip izlenme rekorları kırıyor. Polat Alemdar'ın darbe klibini izleyenler gözyaşlarını tutamıyor. İzlenme rekorları kıran Kurtlar Vadisi 15 Temmuz darbe videosunu sizler için haberimizde yayınlıyoruz... 

Kurtlar Vadisi Polat Alemdar'dan 15 Temmuz 2015 Cuma gecesi yapılan alçak ve kanlı darbe girişimiyle ilgili klip...

Milyonlarca kez izlenen videoyu izleyenler gözyaşlarını tutamıyor.  "Bizi bize düşman edenlerin Allah belasını versin" 15 Temmuz darbe girişimi sonrası darbecilere karşı gösterdiği tepkiyle dikkatleri çeken Polat Alemdar ve Kurtlar Vadisi ekibinden demokrasi şehitleri ve TSK için yapılan klip milyonlarca kez izlendi ve sosyal medyada binlerce kez paylaşıldı. Polat Alemdar'ın konuşmaları ve tepkisi yanında "Her şehidin ardından bir türkü söyle... Ağlama anne" şarkısının da yayınlandığı klipte "Zafere Andolsun" deniyor.  "Her zafer yeminle başlar. Hak için zafere Andolsun!  Zalimin zulmü bitene kadar, mazlumun ahı dinene kadar, bastığımız toprağa girene kadar mücadele etmeye and olsun! Andolsun Andolsun. Allah yar ve yardımcımız olsun..."

Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.