banner461
banner195

Mazot Uçmuş, Fiyatlar El Yakıyor, Millet Bıkmış

Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Nevşehir 1. Sıra adayı Bülent Tekiner, “Bu düzen değişecek, Nevşehir gelişecek” sloganıyla başlattığı seçim kampanyasına hız kesmeden devam ediyor.

Mazot Uçmuş, Fiyatlar El Yakıyor, Millet Bıkmış
25 Nisan 2015 Cumartesi 21:22

banner143
Mazot Uçmuş, Fiyatlar El Yakıyor, Millet Bıkmış
İlgili Galeriye Git
banner134
Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Nevşehir 1. Sıra adayı Bülent Tekiner, “Bu düzen değişecek, Nevşehir gelişecek” sloganıyla başlattığı seçim kampanyasına hız kesmeden devam ediyor.

Geçtiğimiz günlerde Kozaklı, Hacıbektaş ve Gülşehir ilçelerini karış karış dolaşan Tekiner, Avanos’a gelerek halkın ve pazarcı esnafının sorunlarını dinledi. Bu arada CHP’nin Nevşehir’de kullanacağı seçim otobüsü de ilk kez görücüye çıktı. Beyaz rengin hâkim olduğu seçim otobüsü halkın büyük ilgisini çekti.  

 

NEVŞEHİR (Avanos) - Milletvekili adayı Mehmet Değirmenci ile birlikte Avanos’a gelen Bülent Tekiner’i CHP Avanos İlçe Başkanı Alper İbaş ve kalabalık bir partili grubu karşıladı. Avanos Belediye Başkanı İsmet İnce ve İl Genel Meclisi üyesi Tayfun Ceyhan’ın da eşlik ettiği CHP heyeti, Taşköprü yakınında kurulan Cuma pazarını ziyaret etti.

 

HALK BIKMIŞ

Tek tek dolaşarak sorunlarını dinlediği Pazarcı esnafının yüksek maliyetlerden yakındığını, halkın ise el yakan fiyatlardan şikâyet ettiğini kaydeden Tekiner, “Millet usandı artık. Yaşanacak bir Türkiye, yaşanacak bir Nevşehir istiyor. Ve biz CHP olarak ‘yaşanacak bir Türkiye’ sözü veriyoruz” diye konuştu. 

 

EL YAKAN FİYATLAR

Ziyaret esnasında kendisine büyük ilgi gösteren ve pahalılıktan şikayet eden vatandaşlara, tezgâhlarda el yakan fiyatların sebebinin pahalı mazot olduğunu anlatan Bülent Tekiner, CHP iktidarında mazotun çiftçiye 1,5 liradan satılacağını ve fiyatların kontrol altına alınacağını vurguladı.

 

DUYGUSAL ANLAR

Seçim çalışması esnasında zaman zaman duygusal anlar yaşandı. Bülent Tekiner’in, 12 Eylül öncesinde CHP İl Başkanı olarak görev yaparken uğradığı silahlı saldırı sonucu yaşamını yitiren Avukat Zeki Tekiner’in oğlu olduğunu öğrenen kimi yurttaşlar gözyaşlarına hâkim olamayarak, milletvekili adayı Bülent Tekiner’e sarıldılar.  


Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.
Avatar
hasan - 3 yıl önce
Tekiner mazot sizin tarladanmı çıkıyo kimin malını kime bedava dağıtıyon bende arabama mazot alıyom
Avatar
Isimsizc - 3 yıl önce
Eski gunler yok kuyruk yok evel adami olan alirdi adami olmayana yok denirdi elhamdullah her sey bol konussunlar dursunlar
Avatar
elhamdulllah çok şükür - 3 yıl önce
mazot kuyruğuna girmiyoruz,tüp sıkıntısı çekmiyoruz,ateizm inançsızlık kol gezmiyor,bereketsizlik yok,satılmış bir devletimiz de yok,çok şükür ki chp iktidarı yok,halk bilinçli,zamanında ne hizmet verdinizde,neler yaptınızda şimdi hangi yüzle yalan vaadlerlerle oy istiyorsunuz,izmir in haline gördük,pislik içinde bakımsız,terkedilmiş,virane,tamamiyle varoş bir şehir olmuş,size nevşehir den ekmek çıkmaz....
Avatar
kazım duru - 3 yıl önce
bu aşagıdaki kardeş anlaşılan pempe köşkte yaşıyor.bu yazdıklarının hepsi nevşehir ve ilçelerinde hat safhada.
Avatar
bu da geçer - 3 yıl önce
bunlar seçim havası sizler ancak oy alabildiğiniz yerlerde gezersiniz milletin tamamına hitap edine kardesim avanodan oy alıyorum ordan devam edim nevşehirde kapı kapı gezmedikten tüm köy belde kasabalara gitmeden seçim kazanmanız hayal üsütne hayal olur hayal dünyanızda sizlere başarılar gönül isterki sol bir sesin de çıkması ama ne var ki böyle bir sesin kısılmış hatta yok olmuş olması ülkemiz demokrasisini kısıtlamakta
Avatar
Nediyon - 3 yıl önce
yorumlara bakıyorumda kuyruk yokmuş bilmem ne. hepiniz kredi kartı borcuyla yaşıyorsunuz beter olun. tbmm milelt keyif yapsın sizde onların tantanasını yapın. inşallah hepiniz israile amerikaya satılırsınızda kurtulursunuz
Avatar
bu da geçer - 3 yıl önce @Nediyon
arkadas bu siyasilerin alayıda bir hangisi babanın oğlu bunlar şuan varlar yarın bulamazsın
Avatar
hasan - 3 yıl önce
Nediyon rumuz lu yalama sen kendini sat amerikaya. .siz satmayı severseniz