banner461
banner195

Mehmet Aktürk'ten Teşekkür Mesajı

30 Mart 2014 Tarihinde Yapılacak Yerel Seçimlerde Ürgüp'ten Belediye Başkan Aday Adayı olan Ecz. Mehmet Aktürk, sürecinde kendisine destek olan herkese teşekkür eden şu yazılı açıklamada bulundu.

Mehmet Aktürk'ten Teşekkür Mesajı
01 Şubat 2014 Cumartesi 11:55

banner143
banner134

 30 Mart 2014 Tarihinde Yapılacak Yerel Seçimler nedeniyle Ürgüp Belediye Başkan Aday Adaylığı sürecinde  kendisine destek olan herkese teşekkür eden  Ecz. Mehmet Aktürk,

 “Tüm hemşehrilerime ayrı ayrı teşekkür ediyor, her birine en içten duygularımla selam ve muhabbetlerimi sunuyorum.” dedi.

Aktürk, teşekkür mesajında; “Ürgüp’te  bu anlamda güzel ve seviyeli bir aday adaylığı süreci yaşandı. Bu nedenle tüm aday adayı olan arkadaşlarıma teşekkür ediyor, başarılarının devamını diliyorum.

Ayrıca, ikinci kez AK Parti'den Ürgüp  Belediye Başkanı adayı olarak gösterilen Belediye Başkanımız Sayın Fahri Yıldız’ı da  tebrik ediyor, başarılarının devamını diliyorum. Sonucun başta Ürgüp olmak üzere,  ülkemiz için hayırlı olmasını diliyorum.”  ifadelerine yer verdi.

Ürgüp Belediye Başkan Aday Adayı  Ecz. Mehmet AKTÜRK'ün Mesajı;

Adalet ve Kalkınma Partisi Aday Adayı olarak girmiş olduğum hizmet yarışında tarafıma vermiş oldukları desteklerden dolayı;


Başbakanımız Sayın Recep Tayyip ERDOĞAN
İl Başkanımız Sayın Kazım SUNAR
Milletvekilimiz Sayın Ahmet Erdal FERALAN
Milletvekilimiz Sayın Murat GÖKTÜRK
Milletvekilimiz Sayın Ebubekir GİZLİGİDER
Kadın Kolları Başkanımız Sayın Ayşe HAMLECİ
Merkez İlçe Başkanımız Sayın Salih AÇIKGÖZ
Ürgüp İlçe Başkanımız Sayın Ahmet KOÇAK
Ürgüp İlçe Kadın Kolları Başkanımız Sayın Aynur AKTÜRK
Ürgüp İlçe Gençlik Kolları Başkanımız Sayın Zeki DÜZ
Değerli ÜRGÜP halkı 
Kıymetli ekip arkadaşlarım ve kardeşlerim
Ürgüp ve Nevşehir basın camiasının güzide mensupları
Beni destekleyen tüm dostlarım

Ve bu süreci sağduyulu bir şekilde devam ettiren diğer Aday Adayı arkadaşlarıma canı gönülden teşekkür eder, Partimizin Ürgüp Belediye Başkan Adayı olarak belirlenen Fahri Yıldız’a 2014 Yerel Seçimlerinde başarılar dilerim. Allah hepimizin yar ve yardımcısı olsun.

Bundan sonraki süreçte farklı makam ve mevkilerde de bulunsam; aşığı olduğum ÜRGÜP İlçeme, halkıma ve inandığım davama en güzel şekilde hizmet etmeye devam edeceğimi belirtir. Tüm kamuoyuna saygılarımı sunarım…

Mehmet AKTÜRK


Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.
Avatar
A.A - 4 yıl önce
mehmet bey başarılarınızın devamını dilerim. ürgüp için kayıp olduğu kanaatindeyim. bundan sonraki süreçte allah yolunuzu açık etsin.
Avatar
siyasetçi - 4 yıl önce
ya adamlar seni seçmemiş bu saydığın insanlar şayet seni destekleseydi ürgüp ten seni aday gösterirlerdi bırakın bu şirin gözükme sahtekarlığını madem mevcut başkanlarla devam edecekti bu parti niye bu kadar insanı istifa ettirdi neden bir çoğuna kırmızı gül dağıttı yapılacak tekşey gerekli dersi vermek saygılarımla
Avatar
ürgüplü - 4 yıl önce
bence bağımsızdan aday ol
Avatar
Ürgüplü - 4 yıl önce
Bu kadar desteğe rağmen aday olunmaması hayret demekki hakkında bu hayırlısı imiş.