banner461

Menekşe: 31 Mart'ta kazanan Hacıbektaş Olacak!

AK Parti Nevşehir Milletvekili ve TBMM Milli Savunma Komisyonu Üyesi Yücel Menekşe: "İnşallah 31 Mart'ta kazanan hizmet siyaseti ile Hacıbektaş olacaktır." dedi.

banner503
Menekşe: 31 Mart'ta kazanan Hacıbektaş Olacak!
21 Mart 2019 Perşembe 14:25

banner143
banner134

AK Parti Nevşehir Milletvekili Yücel Menekşe: "Hacıbektaş ilçemizdeyiz. İlçe Başkanımız, Belediye Başkan adayımız, Teşkilatımız ve Hacıbektaş’ımızın fedakar ve cefakar insanları olan esnaflarımızla bir aradayız. Esnaflarımız Yaparsa Ak Parti Yapar diyor ve 31 Mart’ta yapılacak seçimler için Şenay Başkanımıza tam destek veriyor. 1 Nisan sabahı kazanan Hacıbektaş olacak" dedi.

AK Parti Nevşehir Milletvekili Yücel Menekşe: "Genel Merkez İç Anadolu bölge koordinatörümüz Ekrem Görçeker ve beraberindeki heyetle birlikte Hacıbektaş’ımızı Ak Belediyeciliğe kavuşturmak için çalışmalarımıza Durmadan Yorulmadan devam ediyoruz.‬" dedi.

Menekşe: 31 Mart'ta kazanan Hacıbektaş Olacak!

“Hacıbektaş ilçemiz, bizim için herhangi bir ilçe değildir” diyen AK Parti Nevşehir Milletvekili ve TBMM Milli Savunma Komisyonu Üyesi Yücel Menekşe: "İnşallah 31 Mart'ta kazanan hizmet siyaseti ile Hacıbektaş olacaktır." dedi.

Biz nasıl her taşıyla, toprağıyla her insanıyla bu şehre aşıksak Şenay Gök kardeşimiz de tam bir Hacıbektaş aşığıdır. Hükümet olarak tam destek vererek yanında olduğumuz ve yarında olacağımız Şenay Gök Başkanımız, Tüm birikimini inşallah Hacıbektaş'da sizlere hizmetkar olarak devam ettirecek." dedi.


Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.