banner461

Menekşe Ve Belediye Başkanları Zirvedekiler'e Konuk Oldu

AK Parti Nevşehir Milletvekili Yücel Menekşe Ve Belediye Başkanları “Meltem'le Zirvedekiler” Programının Konuğu Oluyor...

22 Temmuz 2019 Pazartesi 13:17

banner143
banner134

Nevşehir heyeti, Kanal 7 Avrupa kanalında yayınlanan ve Meltem Dikici’nin hazırlayıp sunduğu “Meltem’le Zirvedekiler” programının konuğu oluyor.

AK Parti Nevşehir Milletvekili Yücel Menekşe beraberinde Derinkuyu Belediye Başkanı Bülent Aksoy, Kozaklı Belediye Başkanı Akif Kabukçuoğlu, Uçhisar Belediye Başkanı Osman Süslü ve Sulusaray Belediye Başkanı Bayram Yılmaz, Kanal 7 Avrupa kanalında yayınlanan “Meltem’le Zirvedekiler” programına konuk oluyor.

Geçtiğimiz günlerde çekimleri gerçekleştirilen ve programının yapımcısı ve sunucusu Meltem Dikici’nin sorularını yanıtlayan AK Parti Nevşehir Milletvekili Yücel Menekşe beraberinde Derinkuyu Belediye Başkanı Bülent Aksoy, Kozaklı Belediye Başkanı Akif Kabukçuoğlu, Uçhisar Belediye Başkanı Osman Süslü ve Sulusaray Belediye Başkanı Bayram Yılmaz, Nevşehir’e kazandırılan yatırımlar ve yapılacak olan projelerle ilgili açıklamalarda bulundu.

“Meltem’le Zirvedekiler” programı 21 Temmuz Pazar Saat 14.05’de Kanal 7 Avrupa kanalında izleyicisi ile buluşacak.

Şimdi Kanal 7'de ki bu proğramı izlemek için TIKLAYINIZ!


Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.