banner461
banner195

MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli Ürgüp'e Geliyor

Milliyetçi Hareket Partisi Genel Başkanı Sayın Dr. Devlet BAHÇELİ 19.02.2014 Çarşamba günü Ürgüp’ e geliyor.

MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli Ürgüp'e Geliyor
17 Şubat 2014 Pazartesi 17:39

banner143
banner134

 Milliyetçi Hareket Partisi Genel Başkanı Sayın Dr. Devlet BAHÇELİ 19.02.2014 Çarşamba günü Ürgüp’ e geliyor.

Saat 16:30’da Milliyetçi Hareket Partisi Ürgüp Seçim ve İletişim Merkezi’nin Açılışını yapacak olan Devlet Bahçeli ardından halk’a hitap edecek ve esnaf ziyaretleri gerçekleştirecektir.

Saat 18:00’da ise Ürgüp Perissia Oteli’nde turizmci iş adamları ile bir araya gelecek ve ‘’Ürgüp’te Turizmin sorunları ve çözüm önerileri’’ konulu yemekli toplantıya iştirak edecek.

MHP Ürgüp Belediye Başkan Adayı Fatih Kadir Yıldız verdiği mesaj’da Genel Başkanımız Sayın Devlet BAHÇELİ’nin gerek Ürgüp gerekse turizm açısından gösterdiği bu yüksek ilgiden dolayı tüm Ürgüplüler olarak büyük minnet duyduğumuzu ifade ediyoruz dedi.


Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.
Avatar
Haber içeriğinde sorunuzun cevabı mevcut - 4 yıl önce @Net bir haber yapın!!
haberin içeriğinde de görüldüğü gibi ürgüp için saat 16:30 olarak belirtilmiş. bir genel başkanın ilçe veya il ziyaretlerinde bir günü tek bir noktaya ayırması mümkün değildir. muhakkak ki birkaç noktayı birden ziyaret ederek zamanı doğru kullanmaya çalışacaktır. avanos için planlanan ziyaret saati ise 12.00 olarak belirtiliyor. saygılarımla,
Avatar
Net bir haber yapın!! - 4 yıl önce
bir iki gün önce avanos diye duyurdunuz şimdide ürgüp yarın neresi? ona program yapıyoruz lütfen net bilgiye sahipolunca haber yapın bir genel başkanın programı mutlaka belli olur günler önceden saygılarımla fib haber.