banner461
banner195

MHP İl Başkanı Taşçı'dan Sükunet Çağrısı

Milliyetçi Hareket Partisi Nevşehir İl Başkanı Göksel Taşçı yaptığı yazılı açıklamasıyla Sükünet ve Sağ Duyu çağrısında bulundu...

MHP İl Başkanı Taşçı'dan Sükunet Çağrısı
30 Nisan 2014 Çarşamba 14:06

banner143
banner134

                                                                MİLLİYETÇİ HAREKET PARTİSİ İL BAŞKANLIĞI

 

BASIN AÇIKLAMASI

Sükûneti ve emniyeti ile ülkemize örnek olan ilimizde ortaya çıkarılmaya çalışılan bir takım olaylar sebebi ile üniversitemizde öğrenim gören gençlerimizin canı yanmıştır. Bu acı hadise tabi ki de hepimizi üzmüştür.

 

Bir takım karanlık mihvaller Nevşehirimizi, ülke genelinde çıkarılacak kaosa pilot bölge olarak tespit etmişler ve güvensizliği kapımızın önüne kadar getirmeyi hedeflemişlerdir. Cereyan eden bu olaylara partimiz ve ülkücü camia dâhil edilmeye çalışılmakta bu da yetmezmiş gibi ülkücüler sokağa çekilmek istenilmektedir. Milliyetçi Hareket Partisi ve ülkücü camia bu senaryoları defalarca yaşamış ve her seferinde olduğu gibi akl-ı selimi ile devletini ve milletini yüceltmiştir.

 

Şehrimizde yaşanılan bu hadisede de camiamız taraf gibi gösterilmeye çalışılmaktadır. Ancak şu husus herkes tarafından iyi bilinmelidir; şehrimizde çıkarılmaya çalışılan bu olaylarda camiamız taraf değildir ve olmayacaktır. Karanlık köşeler bizi hedef alsa da asıl hedef devletimiz ve Yüce Türk Milletidir.

 

Emniyet Kuvvetlerimiz konu hakkındaki tahkikatı başlatmış olup muhakkak ki sonuna kadar da takipçisi olacaktır. Yasal sürecin bütün sağlığı ile devam edebilmesi için biz de elimizden gelen her konuda yardımcı olmaya hazırız.

 

Bu ve bunun gibi hadiselerin asıl müsebbibi ve tarafı açılımcı zihniyetin şarlatanlarıdır. Sebepsiz yere canı yanan insanlar dertlerine derman ararken, akil insanlığı ile övünenler olaylara seyirci kalmaktadır. Bu vesile ile ülkümüze gönül veren tüm dava arkadaşlarımızı göstermiş oldukları sağduyuda devam etmeye çağırıyor, öğrenci kardeşlerimize acil şifalar diliyorum.

 

 

Göksel TAŞÇI

     Mhp Nevşehir İl Başkanı


Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.
Avatar
bahri gül - 4 yıl önce
bu ülke de yaşayan herkes türk milletinin değerlerine saygı duymak zorunda !
Avatar
genç nevşehirliler - 4 yıl önce
sayın başkanım, sağduyu çağrınıza nevşehir halkı ve nevşehir gençliği duyarsız kalmayacaktır..provekatörlere karşı uyanık olunacaktır..