banner461
banner195

MHP İl Başkanlığı Yarışında Sürpriz Aday

Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Nevşehir İl Başkanlığı Kongresi 17 Ocak 2015 Cumartesi günü yapılacak... Kongre öncesi MHP kanadında önemli gelişmeler yaşanıyor...

MHP İl Başkanlığı Yarışında Sürpriz Aday
09 Ocak 2015 Cuma 21:23

banner143
banner134
MHP Nevşehir il Başkanlığı tarafından 3 Aralık tarihinde başlayan kongre süreci devam ediyor. 2015 Genel seçimlere hazır bir şekilde girmek için kongre takvimi devam eden Milliyetçi Hareket Partisi Nevşehir  İl Başkanlığı seçimlerinde önemli bir süprizin yaşanacağı belirtildi.

Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Nevşehir İl Başkanlığı Kongresi 17 Ocak 2015 Cumartesi günü yapılacak.

MHP Nevşehir İl Başkanlığı İl Kongresi 17 Ocak 2015 Cumartesi günü Nevşehir Belediyesi Kapadokya Kültür ve Sanat Merkezi’nde yapılacak. MHP İl Başkanlığı kongresine mevcut İl Başkanı Göksel Taşçı adaylığını açıklarken Taşçı’ya birde süpriz rakip olduğu belirtildi. 

FİB Haber Merkezi olarak edindiğimiz bilgilere göre 17 ocak ta yapılacak olan MHP Nevşehir il başkanlığı seçimlerine mevcut İl Başkanı Göksel Taşçı'nın karşısına bir süpriz aday çıkacağı belirtildi.

Nevşehir’de Haberin Merkezi www.fibhaber.com haber sitesi olarak edinmiş olduğumuz bilgilere göre MHP’den sürpriz bir isim daha İl Başkanlığı adaylığı için hazırlanıyor. İsminin bir sır gibi saklandığı ve Taşçı ya rakip olarak Süpriz ismin İl Başkanlığı seçimlerinde Başkan adaylığı için önümüzdeki haftaya açıklama yapması bekleniyor.Hatırlanacağı üzere MHP de merkez ilçe başkanlığında da son anda yaşanılan süpriz aday sonrası Merkez ilçe seçimlerinde iki aday seçimlerde boy göstermişti.

17 Ocak 2015 MHP Nevşehir İl Başkanlığı kongresine Göksel Taşçı ya rakip olarak çıkması beklenen süpriz adayla ilgili iki isim üzerinde istişareler edildiği ve haftaya belirlenecek ortak bir adayın Seçimlerde Taşçı nın karşısına çıkması bekleniyor.Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.
Avatar
hadi - 4 yıl önce
hadi inşallah,biri çıksada memlekette mhp başkanlıgı nasıl yapılır gösterse.
Avatar
Ulkucu - 4 yıl önce
Görelim mevlam neyler , neylerse güzel eyler." Her kuş kendi cinsi ile uçar." Gec kalmıs aday sabah erken kalksın.Üsküdar da sabah oldu.
Avatar
Buyursun gelsin - 4 yıl önce
buyursun gelsin
Avatar
ülkü - 4 yıl önce
reis geliyorrr......
Avatar
öz ocak - 4 yıl önce
olur oda olur fark etmez taşçı siler süpürür geçer ama maksat kırkınlık olupta parti içi bölünme olmasın
Avatar
murat - 4 yıl önce
bence bu isim resul karakuş
Avatar
sevban - 4 yıl önce
akp 3 alır boşa yorulmayın arkadaşlar
Avatar
meterıslı - 4 yıl önce
cok dogru bır süprıs aday cıkacak ve mükenmel olacak