banner461
banner195

MHP Kadın Kollarından FİB Haber Gazetemize Ziyaret

Milliyetçi Hareket Partisi Kadın Kolları Başkanı Yıldız Gürbüz, Nevşehir'in Sesi ve Sitesi www.fibhaber.com ’u yeni yerinde ziyaret etti.

MHP Kadın Kollarından FİB Haber Gazetemize Ziyaret
15 Şubat 2015 Pazar 04:33

banner143
banner134
MHP Kadın Kolları Başkanı Yıldız Gürbüz, FİB Haber Merkezimizi ziyaret ederek Gazetemiz Genel Koordünatörü Fikret Çapacı ve İbrahim Uysal’a yeni yerinin hayırlı olmasını diliyerek Nevşehir'in En çok takip edilen haber organı olarak tüm çalışanalarını tebrik etti.

Gürbüz, ‘’ MHP Kadın Kolları olarak yeni göreve başlamamdan sonra çeşitli ziyaretlerde bulunduk.Bundan sonrada Tabi ki ziyaretlerimiz devam edecektir. Son olarak dün akşam MHP Kadın Kolları Başkanlığı olarak AK Parti Milletvekili Murat Göktürk’ü Nevşehir halkından ve Türkiye’den özür dilemeye davet ettik. Sayın Göktürk’ün yapmış olduğu açıklama biz kadınları son derece üzdü. Bizler yine tekrarlıyoruz AK Parti Milletvekili Murat Göktürk’ü Nevşehir halkından özür dilemeye davet ediyoruz’’ şeklinde konuştu.
MHP Kadın Kolları Başkanı Yıldız Gürbüz,AK Parti desteğini arkasına alan, bu destek gücü ile Söke’deki eğitim kurumlarında büyük bir kıyım yapan ve kendi kadrolarını kurarak, kendi sendika üyelerinden olmayan eğitim görevlilerine direk olarak ve psikolojik baskı uygulayarak yıldırma, sindirme politikasını sürdüren Eğitim Bir Sendikası öğretmenler arasında ve hatta veliler arasında da büyük bir huzursuzluğun doğmasına sebep olduğunu belirtti.


Partilerine Milletvekili aday adayı başvurularının da başladığını belirten Başkan Gürbüz, yaklaşan 7 Haziran Genel Seçimlerine MHP Nevşehir Teşkilatı olarak hazır olduklarını söyledi.

FİB Haber Genel Koordünatörleri Çapacı ve Uysal da ziyaretlerinden dolayı MHP Kadın Kolları Başkanı Yıldız Gürbüz’e teşekkür ederek başarılar diledi.

Ziyarette Kadın Kolları Yönetim Kurulu Üyesi Meral Taş'da hazır bulundu...

Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.
Avatar
MT - 3 yıl önce
mhp kadin kollari adeta saçmalamiş ak parti̇ nevşehi̇r mi̇llet veki̇li̇ murat göktürk ne demi̇ş bunlar ne anlamiş bence yildiz hanim anlamamiş i̇yi̇ çalişmalr