banner461
banner195

MHP Lideri Bahçeli'nin Klasik Otomobil Tutkusu

MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli Meclis'e gelirken klasik bir otomobil ile geldi.

MHP Lideri Bahçeli'nin Klasik Otomobil Tutkusu
23 Nisan 2013 Salı 16:44

banner143
banner134

 MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli, parti genel merkezinden Meclis'e kendi kullandığı klasik otomobiliyle geldi.

 

TBMM Başkanı Cemil Çiçek'in, 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı dolayısıyla Meclis'te tebrikleri kabul ettiği törene katılan Bahçeli, daha sonra MHP Genel Merkezi'ne gitti.

 

TBMM Genel Kurulu'nun özel gündemli oturumuna katılmak üzere, kendisine ait 06 DB 1923 plakalı Mercedes marka beyaz klasik aracının direksiyonuna geçen Bahçeli, Meclis'e hareket etti. Balgat’taki parti genel merkezinden Meclis'e Çetin Emeç Bulvarı ve Dikmen Caddesi'nden giden Bahçeli, yol boyunca trafik kurallarına uydu. Bahçeli, trafikte iki kez kırmızı ışığa takıldı.

 

Yol boyunca Bahçeli'ye korumaları eşlik etti. Bahçeli'nin aracını basın araçları da takip etti. Meclis'e Dikmen Kapısı'ndan giren Bahçeli, 1 No'lu kapının önünde durdu. Burada gazetecilerin yoğun ilgisiyle karşılaşan Bahçeli, kendisini görüntülemek isteyen kameraman ve foto muhabirlerinin çekim yapması nedeniyle bir süre aracında bekledi.

 

Daha sonra aracından inen Bahçeli, gazetecilerin sorularını yanıtlamadı. Kameramanlar, Bahçeli indikten sonra da aracın içini görüntülemeye devam ettiler. Araçta Ferdi Tayfur kasetleri olduğu görüldü.


Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.