banner461
banner195

MHP Nevşehir İl Genel Meclis Üyesi Çiftçi'den teşekkür mesajı

MHP Nevşehir Il Genel Meclisine giren Haydar Çiftci,FİB Haber Merkezimize yayınladığı mesaj ile Nevşehir halkının ,MHP'ye, Belediye Meclis üyeleri ve İl Genel Meclis üyeleri ile şahsına verilen destekten dolayı teşekkür etti.Çiftçi mesajında şunları ifade etti.

MHP Nevşehir İl Genel Meclis Üyesi Çiftçi'den teşekkür mesajı
07 Nisan 2014 Pazartesi 12:51

banner143
banner134

30 Mart 2014 tarihinde yapılmış olan Mahalli İdareler Genel Seçimlerinde değerli Nevsehirli hemşehrilerimizin teveccühü ile Nevşehir İl Genel Meclisi'ne seçilmiş bulunmaktayım.

Tarafımıza tevdi edilen bu görevi bütün kutsallığı ile yüklenerek kanunların cevaz verdiği çerçeveler içinde ifa edeceğimi saygılarımla beyan ederim. Yetki çevremiz dahilinde bundan önce gönül kapımızı açmış olduğumuz hemşehrilerimize artık hizmet kapımız da açılmıştır.

Siyasi parti gözetmeksizin değerli halkımıza hizmet etmek için gece gündüz çalışmaya hazırız. Bu vesile ile seçim çalışmalarında bizleri yalnız bırakmayan ekibime teşekkür eder Nevşehir İl Genel Meclisinde yeni görev alan çalışma arkadaşlarıma başarılar diler ve geçirmiş olduğumuz Mahalli Idareler Genel Secimlerinin hayırlar getirmesini dilerim. MHP Nevşehir Il Genel Meclisi Üyesi Haydar Çiftci.


Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.
Avatar
özel kalem - 4 yıl önce
yolun açık olsun başkanım allah yardımcınız olsun her daim yanındayız.
Avatar
hüseyin kerbela - 4 yıl önce @özel kalem
gururumuzsun reis...