banner461
banner195

MHP Seçim Startını Kozaklı’dan Verdi

Milliyetçi Hareket Partisi Nevşehir İl Başkanlığı 7 Haziran 2015 tarihinde yapılacak olan seçimlerin startını Kozaklı’dan verdi.

MHP Seçim Startını Kozaklı’dan Verdi
15 Nisan 2015 Çarşamba 20:41

banner143
banner134

 Milliyetçi Hareket Partisi Nevşehir İl Başkanlığı 7 Haziran 2015 tarihinde yapılacak olan seçimlerin startını Kozaklı’dan verdi.

MHP Nevşehir İl Başkanlığı 7 Haziran 2015 tarihinde yapılacak olan 25. Dönem Milletvekilliği seçimlerinin startını Kozaklı ilçesinde seçim bürosunu hizmete açarak verdi. Kozaklı ilçesinde hizmete açılan seçim bürosunun açılışına, MHP İl Başkanı Göksel Taşçı, MHP Merkez İlçe Başkanı Burak Kalfaoğlu, Ülkü Ocakları Başkanı Yahya Leblebici, MHP Nevşehir Milletvekili Adayları Mehmet Varol, Sait Yüksel, Mustafa Uğur, İl ve ilçe Yönetimleri ve partililer katıldı.

MHP Nevşehir İl Başkanı Göksel Taşçı burada yaptığı konuşmada 7 Haziran 2015 tarihinde yapılacak olan seçimlerde startı Kozaklı ilçemizden veriyoruz. Bizler inanıyoruz ki Nevşehir’de MHP iktidarı olacaktır. Hedefimiz üç milletvekili çıkartmaktır. Türkiye’nin MHP iktidarına ihtiyacı vardır. MHP’nin iktidar sesi Nevşehir’den yükselecektir. Bundan hiçbir kimsenin en ufak bir şüphesi bulunmasın. Kozaklı ilçemizde şuan açılışını gerçekleştireceğimiz seçim büromuz hayırlı olsun diye konuştu.

MHP İl Başkanı Göksel Taşçı’nın konuşmasının ardından ise kurban kesilerek Kozaklı seçim bürosu hizmete açıldı. 
Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.
Avatar
nevcity - 3 yıl önce
allah yar ve yardımcınız olsun
Avatar
hafıza - 3 yıl önce
unutmadık imamhatibe ortağınızla getirdiğiniz sistemi,unutmadık ünüversiteler den örtümüz yüzünden atılışımızı,unutmadık maaşlarınız önenemeye bilir deyip deprem paralarıyla ödediğinizi,nerdeyse ülke sizin zamanınızda iflasını açıklayacaktı siz unuttunuz galiba hatırlatalım dedik
Avatar
hafıza - 3 yıl önce
hafızan var geçmişi hatırlıyonda tarihi tutturamamışın imam hatip ve baş örtüsü kapatma erbakan döneminde oldu
Avatar
filinta mustafa - 3 yıl önce
proje ? yok. vizyon sofor. misyon o nedemek :) hedef ne gezer. reis ile yola devam recep tayyıp erdoğan ahmet davutoğlu. varken devlet bahçelinin adamlarına elim gitmez benim .
Avatar
vatatandaş - 3 yıl önce
Mhp, Peygamber Efendimizin hayatı ders olarak okutulsun dediğinde, gelin başörtüsü sorununu çözelim dediğinde aman partimizin kapatma davası devam ediyor deyip sırtını dönen AKPyi de vatandaş unutmadı
Avatar
CCC - 3 yıl önce
sai̇r solmaz nerde
Avatar
Eksper - 3 yıl önce
herkes ektiğini biçerek
kantara çekilecektir.
ancak bu sefer kantarın başında halk var.
yani, halk tartacak.
Avatar
Nevşehir - 3 yıl önce
varol un veki̇l olma şansi bi̇ i̇hti̇mal ama 2. ve 3. sira adayi arkadaşlarimiz umutlanmasinlar.
az bi ihtimalle ak parti 2 mhp 1 olur
yada gelenek bozulmaz 3-0 olur gerçekci olalım.