banner461
banner195

MHP’den NTSO Seçimleri Değerlendirmesi

Milliyetçi Hareket Partisi Nevşehir il Başkanı Göksel Taşçı Nevşehir ticaret ve sanayi odası seçimleri hususunda yazılı bir açıklamada bulunarak şu değerlendirmelerde bulundu....

MHP’den NTSO Seçimleri Değerlendirmesi
17 Mayıs 2013 Cuma 18:26

banner143
banner134

 Milliyetçi Hareket Partisi Nevşehir il Başkanlığı basın bildirisi :

 

Milliyetçi Hareket Partisi Nevşehir il Başkanı Göksel Taşçı Nevşehir ticaret ve sanayi odası seçimleri

Nevşehir ticaret ve sanayi odası seçimleri 15/05/2013 günü yapılmıştır.

               

AKP’li belediye başkanı ve 3 milletvekili seçimde açıkça taraf olmuşlar, seçmenin oyuna baskı  ve tehdit ile  ipotek koymak istemişlerdir. Ancak Nevşehirli iş adamlarımız bu oyunu bozmuşlar ve ezici bir çoğunlukla akp’nin mağlup olmasını sağlamışlardır.

               

Seçimin kazananı  tüm nevşehirliler, kaybedeni akp olmuştur. 

Akp’li siyasetçiler bilsinler ki nevşehirliler kime oy vereceklerini, kimi seçeceklerini veya kimi seçmeyeceklerini çok iyi bilirler.  nevşehirliye yapılan tehditleri de asla unutmazlar.

               

Türkiyenin heryerinde bu tür baskı ve korkularla ticaret odalarında iktidar olmak isteyen akp kendi kazdığı kuyuya düşmüştür.

               

Seçim sürecinde partimizin  sağduyulu tutumu ve duruşu  ticaret odası mensuplarınca takdir toplamıştır. seviyeli ve tutarlı siyasi anlayışımız bu seçimde de devam etmiştir.            

 

Ticaret ve sanayi odası mensubu tüm nevşehirli iş adamlarımıza seçim neticesinin hayırlı olmasını temenni eder, seçilen kurullara görev süresince başarılar dilerim. 17/05/2013

 

 

                                                                                                         Göksel Taşcı

                                                                                              MHP Nevşehir il Başkanı

 

 


Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.
Avatar
FATİH ZAĞLANMIŞ - 5 yıl önce
sayin başkanim bu bir sıyası secim degildir butun siyasilerin ve skt larin nevsehir sevdalilarin bulustugu bir yerdi benim gorusumu fikrimi ve zikrimi iyi bilen birisi olarak ben konusmalari kabul etmiyorum.daha oncekı zamanlardada gecmıse bakarsak sıyasıler tıcaret odasına her zaman mudahıl olmustur karar esnaf abılerımızındır durum ne olursa olsun bız bır ekıp olarak bu yola bas koyduk taktırı ılahı ınsalllah nevsehır ıcın hayırlısı olur.ama memleketımız ıcın elımızden gelenı yapmaya hazırız fıkrımızde zıkrımızde dogusta neyse sımdıde aynı kalacaktır.
Avatar
MHP'li - 5 yıl önce
bırakını işleri baskan sen bu işi beceremiyorsun tecrübeli biri gelmesi gerek senle kan kayıp ettik mhplilerin yüzde 99 u zağlanmışın yanındaydı birtek varol öbür taraftaydı oda ayıp etti
Avatar
Bozkurtlar - 5 yıl önce
mhp liler haklının yanında oldu baskının zorbalığın yanında değil
Avatar
KAYMAKLILI - 5 yıl önce
sayin başkan seçildiğin zaman sana saygi duymuştum.ama görüyorumki sende siyasi olarak durmdan vazife çikarmişsin şimdi ne oldu yani ak partiyimi yendinizki siyasi bir seçimmiydi bu fatih zağlanmış kardeşime tamamen katılıyorum.siz bu kafayla bir adım ileri gidemezsiniz.
Avatar
Nevşehirliler - 5 yıl önce @KAYMAKLILI
bu seçimin başında bütün siyasi partiler tarafsız kalma sözü vermesine rağmen ak parti tükürdüğünü yalamıştır. göksel taşçının da siyasetçi olması sebebiyle siyasetin karıştığı her alanda söz söylemeye hakkı vardır. bu sebeple yaptığınız yorum kendisi ile çelişmektedir.
Avatar
fatih zaglanmış kardeşime - 5 yıl önce
sevğili fatih kardeşim biz nevşehir ülkücüler senini yüregini ve duruşunu çok iyi biliyoruz.ntso seçimlerini yakup zağlanmişin kaybetmesinin yeğane sebebi akp dir.akp ve onun yetkilileri rektörlük seçiminde,sendika seçimlerinde alenen taraf oldular ve sonuçtada hezimete ugradılar.yakup zağlanmışın dürüstlüğünü bütün nevşehir bilir.ancak siyasi olarak yakup zağlanmışın önünü kesitler diye düşünüyorum.
Avatar
konyalı bozkurt - 5 yıl önce
sevğili arkadaşlar.mhp il başkanı bu açıklamasıyla tamda bir il başkanı gibi tespit ve değerlendrmelerde bulunmuştur.ikbal ve istikballerini hem ticari hemde siyaseten hakkın ve haklının yanında değilde ,güçlünün yanında görenler kaybettilerse,gidip yorumlarını hesap yaptıklarıya bölüşsünler.
Avatar
murat aşar - 5 yıl önce
fatihcim bu bir siyasi yarış değildi de hasan ünver ve musa ertaşın çakı gibi 3 milletvekilimiz de bizi destekliyor dediğinde hasan ünvere deseydin bu bir siyasi yarış değil sen öne çıkma deseydin seçimi kazanmıştınız ama nevşehir gerekeni yaptı