banner461
banner195

Mhp'li Sait Yüksel, Ankara'da Bir Dizi Ziyarette Bulundu

Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Nevşehir Milletvekili Aday Adayı Sait Yüksel, bir dizi ziyaretlerde bulunmak için gittiği Ankara’da, MHP Genel Merkezi’ni ziyaret etti.

Mhp'li Sait Yüksel, Ankara'da Bir Dizi Ziyarette Bulundu
18 Şubat 2015 Çarşamba 13:16

banner143
MHP Milletvekili Aday Adayı Sait Yüksel TBMM'de
İlgili Galeriye Git
banner134
Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Nevşehir Milletvekili Aday Adayı Sait Yüksel, bir dizi ziyaretlerde bulunmak için gittiği Ankara’da, MHP Genel Merkezi’ni ziyaret etti.

 
SAİT YÜKSEL ÖNCE BAŞBUĞ TÜRKEŞ'İN MEZARANI ZİYARET ETTİ...

Genel Merkez ziyareti sonrasında ise MHP’nin merhum Genel Başkanı Başbuğ Alparslan Türkeş’in mezarını ziyaret ederek burada dua etti.

Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Nevşehir Milletvekili Aday Adayı Sait Yüksel, www.fibhaber.cm a yapmış olduğu açıklamasında Genel Başkanımız  Sayın Dr. Devlet Bahçeli ,yaptığı her konuşmasında  2015 yılı 7 Haziran da yapılacak olan Genel seçimlerin önemine vurgu yaparak bu ülkemizin geleceği için büyük önem taşıyan 7 Haziran Genel Seçiminin Türkiye için bir kurtuluş fırsatı olduğunu dile getirerek her şehirden Milletvekili istediğini her defasında dile getirmiştir” dedi.

Genel Başkan Dr. Devlet Bahçeli’nin bu söylemlerini ve 7 Haziran Genel Seçimlerinin Yüce Türk Milleti olarak önemini Aday adayı olarak bizler ve tüm halkımız farkındalar.

Genel seçimlerde büyük sınav verecek olan halkımızın dua destek ve teveccühleri tüm Türkiye geneliyle birlikte ilimiz Nevşehir'de de mutlaka karşılık bulacaktır... Ayrıca partimizin sürekli yükselişte olduğunu, kamuoyu araştırma şirketlerinin anketlerinde de MHP’nin bu yükselişini apaçık ortaya kopyduğunu belirttiler.

Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Nevşehir Milletvekili Aday Adayı Sait Yüksel, bugün çeşitli ziyaretler için bulunduğum başkent Ankara da seçim çalışmalarıma ilk olarak Başbuğumuz Büyük Lider Merhum Alpaslan Türkeş'i kabri başında ziyaret ederek, dualarımla start vermiş bulunuyorum. Daha sonrada Ulu Önder Mustafa Kemal Atatürk'ü Anıtkabir de ziyaret ettim.

Son Olarak TBMM de MHP Grup Toplantısına katılarak parti teşkilatlarımla birlikte o yüce ruhu tatma şansı yakaladım dedi.

Yüksel katıldığı MHP Grup Toplantısı sonrasında yaptığı açıklamada ise, FİB Haber Merkezimize şu görüşlere yer verdi:

 “Öncelikle şunu herkesin bilmesini isterim ki, benim MHP’den aday adayı olmam bile büyük bir onur ve benim için büyük bir şereftir. Kamuoyunda gerek partimize gerekse aday dayı olduktan sonra şahsıma gösterilen ilgiye teşekkür ediyorum. Aday olmasam dahi bu partinin bir neferi olarak çalışacağımdan hiç kimsenin şüphesi olmasın.”

Tüm Nevşehirli hemşehrilerinin yaklaşan Genel Seçimlerde sağ duyu içerisinde vicdanlarının seslerine kulak vermelerini isteyen MHP Milletvekili Aday Adayı Sait Yüksel,şimdiden gazamız kutlu olsun, 7 Haziran Genel seçimlerinin ülkemiz partimiz ve Yüce Türk Milletimiz için hayırlar getirmesini diliyor,seçimlerin ülkemize barış ve mutluluk getirmesini dileğinde bulundu.


Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.
Avatar
YURU - 3 yıl önce
yuru be sai̇t yüksel ki̇m tutar seni̇
Avatar
YASİN KÜRÜK - 3 yıl önce
sai̇t bey ti̇caret anlaminda mükemmel bi̇r i̇nsan allah si̇yasette de yolunu açik etsi̇n
Avatar
SIRA ONEMLİ - 3 yıl önce
bu adamin 1 sira hakki kim ne derse desi̇n
Avatar
kozakli - 3 yıl önce
yurube erdogan celik kim tutar seni
Avatar
nevşehir - 3 yıl önce
allah yolununu açık etsin tüm adaylarımızın
Avatar
vuslat - 3 yıl önce
Helal olsun abimize allah yolunu acik eylesin
Avatar
Mehmet - 3 yıl önce
Gerçek bi ülkücü olduğunu seçim startina başbuğumuzun kabine dua ederek başlaman gösterdi helal olsun
Avatar
MERKEZ - 3 yıl önce
halkın,kozaklının,nevşehirin tek sesi sai̇t yüksel olmalidir gerçek ülkücü dürüst sağlam duruşu yeter !!