banner461
banner195

MHP'li Varol ; “30 Gün Oruç Tutacağız, Bayram 1 Nisan’da”

Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Nevşehir Belediye Başkan adayı Mehmet Varol ve bir grup belediye meclis üyesi adayı, Nevşehir Yeni Sanayi Bölgesi'ndeki esnafları ziyaret etti.

MHP'li Varol ;  “30 Gün Oruç Tutacağız, Bayram 1 Nisan’da”
18 Mart 2014 Salı 11:43

banner143
MHP'li Varol Yeni Sanayi Sitesinde
İlgili Galeriye Git
banner134

 Yaklaşan yerel seçimler öncesi MHP Nevşehir Belediye Başkan adayı Mehmet Varol, Belediye Meclis Üyesi adayları; Nevşehir Lale Sanayi esnafını ziyaret ederek destek istedi.Mehmet Varol ve beraberinde ki Belediye Meclis Üyesi adayları, sanayi bölgesindeki esnaf ve işçileri ziyaret ederek, sıkıntılarını ve taleplerini dinledi.Varolyaptığı açıklamada; "Nevşehir'in otomobil bakım ve tamir anlamında konusunda kendini yetiştirmiş değerli ustalarıyla önemli bir sanayi sitelerinden birisine sahibiz. Biz sanayici kardeşlerimizin her zaman yanında yer aldık, destek olmaya, sorunlarını çözmek için çalışmalar yapmaya da devam edeceğiz. Nevşehir Sanayi Sitemizi daha modern ve daha iyi şartlarda hizmet sunması için elimizden gelen bütün gayreti göstermeye çalışacağız. Ben sanayi sitemizin ıslah edilerek daha modern hale getirilmesinin daha doğru olacağını düşünüyorum.” ifadelerini kullandı.    Belediye Başkan adayı Varol ve Meclis üyesi adayları, gün boyu sanayi esnafını ziyaret etti.

Akşam saatlerinide boş geçirmeyen 
MHP Nevşehir Belediye Başkan Adayı Mehmet Varol ev ziyaretlerine devam ediyor...

“30 GÜN ORUÇ TUTACAĞIZ, BAYRAM 1 NİSAN’DA”

MHP Nevşehir Belediye Başkan Adayı Mehmet Varol; 30 Mart 2014 günü yapılacak yerel seçimlere artık günler kaldığını, bu süreçte de Özlenen Nevşehir için gece-gündüz demeden, yağmur-çamur demeden çalışacaklarını söyleyerek, “Gerekiyorsa kalan 12 gün oruç tutacağız. Yemeden içmeden eğlenmeden son bir ayımızı en etkin şekilde geçireceğiz. bu 12 gün tuttuğumuz orucun bayramını da 1 Nisan’da tüm Sarıçam olarak kutlayacağız” dedi.


Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.
Avatar
Otomobil Tamir Sitesi - 4 yıl önce
nasıl taksiciler için duraklar kuruldu, servisciler biraraya getirildivb. meslek grupları için biraraya getirme çalışması yapıldı ise otomobil tamircileri için de bir çalışma yapılmalı. muteber olanları biraraya getirilmeli. sanayiye gittiğimizde bir otomobil tamircisine-bir parçacıya-bir tornacıya-bir kaynakçıya gidiyoruz. adam akıllı 1-2 tamirci var onlarında kapısının önü kuyruk.vatandaş olarak kepaze oluyoruz.hem paramız gidiyor, hem drüst tamirci bulmakta zorlanıyor,hem yoruluyor hem kazıklanıyoruz.lütfen bir proje üretiniz.