banner461
banner195

MHP’nin İkinci Adayı Balcı Oldu

Milliyetçi Hareket Partisinde Nevşehir ili genelindeki belediye başkan adaylarının isimleri belirlenmeye devam ediyor.

MHP’nin İkinci Adayı Balcı Oldu
30 Eylül 2013 Pazartesi 10:34

banner143
banner134

 NEVŞEHİR(MHA) Milliyetçi Hareket Partisinde Nevşehir ili genelindeki belediye başkan adaylarının isimleri belirlenmeye devam ediyor.

Geçtiğimiz günlerde Milliyetçi Hareket Partisinin 2014 Yerel seçimlerinde Milliyetçi Hareket çizgisine uygun adayların belirlenmesine büyük bir titizlik gösterileceğini kaydeden MHP İl Başkanı Göksel Taşçı, Merkeze bağlı Sulusaray belediye başkanı Sadi Yalbırdak’ın bu belde den Milliyetçi Hareket Partisinin adayı olacağını dile getirmişti.

Bu açıklamanın ardından Milliyetçi Hareket Partisinde adaylığı kesinleşen ikinci isim ise MHP’nin il genelinde tek ilçe belediye başkanı olan Derinkuyu belediye başkanı Ahmet Balcı oldu.

Milliyetçi Hareket Partisi genel merkezinden onay alan Derinkuyu belediye başkanı Ahmet Balcı’nın ardından önümüzdeki günlerde diğer ilçe ve beldelerde de adaylarını belirleyecek olan MHP’ de en çok merak edilen isim ise Nevşehir merkez belediye başkan aday adaylarının kimler olacağı ve bu isimlerden kimin aday gösterileceği. 


Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.
Avatar
tarık sayın - 5 yıl önce
sulusarayla derınkuyu adaylarını ıyı tanıttınız mekez ve dıger ılcelerı belırlemek zormu oraları nıye belırleyıp acıklamadınız gercekten merak edıyorum