banner461

Milletvekili Açıkgöz, Ağrı’dan Gelen Tügva’lı Gençlerle Buluştu

AK Parti Nevşehir Milletvekili, TBMM Başkanlık Divanı Üyesi, Genel Merkez Yerel Yönetimler Başkan Yardımcısı Mustafa Açıkgöz, Ağrı’dan Gelen Tügva’lı gençlerle bir araya geldi.

Milletvekili Açıkgöz, Ağrı’dan Gelen Tügva’lı Gençlerle Buluştu
29 Temmuz 2019 Pazartesi 21:12

banner143
banner134

AK Parti Nevşehir Milletvekili, TBMM Başkanlık Divanı Üyesi, Genel Merkez Yerel Yönetimler Başkan Yardımcısı Mustafa Açıkgöz, Kültür turu kapsamında Ağrı’dan Nevşehir'e Gelen TÜGVA’lı gençlerle bir araya geldi. 

TÜGVA Nevşehir İl Temsilciliğinin ev sahipliğinde Kapadokya Bölgesine gelen TÜGVA’lı 80 gençle AK Parti Nevşehir İl Binasında bir araya gelen AK Parti Nevşehir Milletvekili Mustafa Açıkgöz; ‘Gençlerimiz Geleceğimizdir’ diyerek biz gençlerimize Güçlü Türkiye yolunda her daim güveniyoruz.‬ ‪Anadolu’muzun kadim şehri Nevşehir’imizde bir araya geldiğimiz Ağrı TÜGVA İl Başkanımız Abdulkadir Toğrul ve yönetimini AK Parti Nevşehir İl Başkanlığımızda ağırlamaktan mutluluk duyduk" ifadelerine yer verdi.

Nevşehir’de çok iyi misafir edildiklerini ve Kapadokya bölgesini çok sevdiklerini ifade eden Ağrı TÜGVA İl Başkanı Abdulkadir Toğrul, gençlere verdiği destek, gösterdikleri yakın ilgi ve ev sahipliği için  Milletvekili Mustafa Açıkgöz'e teşekkür etti.


Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.