banner461
banner195

Milletvekili Açıkgöz, Derinkuyu İlçesi ve Köylerini Ziyaret Etti

AK Parti Nevşehir Milletvekili TBMM Başkanlık Divanı Üyesi Ecz. Mustafa Açıkgöz, Derinkuyu ilçesine bağlı köyleri ziyaret etti.

Milletvekili Açıkgöz, Derinkuyu İlçesi ve Köylerini Ziyaret Etti
10 Eylül 2017 Pazar 16:05

banner143
banner134
AK Parti Nevşehir Milletvekili TBMM Başkanlık Divanı Üyesi Ecz. Mustafa Açıkgöz, Derinkuyu İlçesi ve Köylerini Ziyaret Etti.

AK Parti Nevşehir Milletvekili Mustafa Açıkgöz yaptığı açıklamada TBMM çalışmalarına ara verdiğimiz bu günlerde ilçelerimizi ve köylerimizi ziyaret ederek hemşerilerimizle hasbıhal etmeye ve yapılan hizmetleri değerlendirmeye devam ediyoruz. Bu kapsamda Derinkuyu ilçemizi ve köylerini ziyaret ederek tamamlanan ve yapımına devam eden projeleri yerinde görmüş olduk dedi.

Güne Derinkuyu ilçesi ziyareti ile başlayan sonrasında Fasulye Hasadına Katılan Milletvekili Açıkgöz daha sonra Kuyulutatlar köyünü ziyaret etti.

Derinkuyu ziyaretlerimiz Kuyulutatlar Köyü'müzde devam ediyor. 7'den 70'e büyüğümüzden küçüğümüze hemşerilerimizle bir aradayız.Bizim işimiz, milletimizin refahı ve huzuru; gücümüz, aziz milletimiz. Gece gündüz demeden milletimizle biriz, beraberiz; milletimiz için Güçlü Türkiye için çalışıyoruz diyen Milletvekili Açıkgöz, "Kuyulutatlar köyümüzde yenilenen içme suyunu değerlendirdik ve planlanan köprü ve yol çalışmaları hakkında köylülerimizle fikir alışverişinde bulunduk. Nevşehir Milletvekili olarak ilimizin her noktasına ulaşmaya çalışarak halkımızın dertlerini paylaşmaya çalışıyoruz. Hükümetimizin de desteğiyle ilimizin sorunlarına tek tek çözüm bulacağız ve köylümüzün, hemşerilerimizin yanında olmaya devam edeceğiz" dedi.
 
Milletvekili Açıkgöz'ün Derinkuyu ziyaretine AK Parti Nevşehir İl Başkanı Av. Mehmet Ali Tanrıver'de eşlik etti.


 

Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.