banner461
banner195

Milletvekili Açıkgöz, Hedefimiz sağlıklı bir nesil güçlü bir Türkiye!

TBMM Divan Katip Üyesi AK Parti Nevşehir Milletvekili Ecz. Mustafa Açıkgöz, “Benim Sevgili Ailem” ve “Kendini Bul, Bağımlılıktan Kurtul” isimli projelerin açılışına katıldı.

Milletvekili Açıkgöz, Hedefimiz sağlıklı bir nesil güçlü bir Türkiye!
10 Kasım 2017 Cuma 15:20

banner143
banner134
Gazeteci Yazar  Abdurrahman Dilipak, Gençlik ve Spor Bakanlığı, TÜGVA Nevşehir İl Temsilciliği ile Damat İbrahim Paşa Gençlik Derneği’nin ortak protokolü ile hayata geçirilen “Benim Sevgili Ailem” ve “Kendini Bul, Bağımlılıktan Kurtul” isimli projelerin açılış ve tanıtımı Nevşehir Belediyesi Kapadokya Kültür ve Sanat Merkezinde gerçekleştirildi.

Gazeteci Yazar Abdurrahman Dilipak'ın konuşmacı olarak katıldığı proğama Nevşehir Valisi İlhami Aktaş, AK Parti Nevşehir Milletvekili Mustafa Açıkgöz, Nevşehir Belediye Başkan Yardımcısı Yusuf Kaya, Milli Eğitim Müdürü Murat Demir, Nevşehir İl Özel İdaresi Genel Sekreter Yardımcısı Ramazan Çiftçi,Dersiad şube başkanı Ercan Civelek, Ticaret Borsası Başkanı İbrahim Salaş,Türkiye Gençlik Vakfı (TÜGVA) Nevşehir İl Temsilcisi Hüsamettin Ellialtı, Emekli İmam hatip Cemil Usta hoca, Okul Müdürleri, Öğrenciler ve çok saayıda vatandaş katıldı.

Gazeteci Yazar Abdurrahman Dilipak burada gençlere yaptığı konuşmasında; Fuhuş aileyi, nesli ve ahlakı yok ediyor.. Aynı şekilde alkol ve uyuşturucu da öyle. Kumar, fuhuş ve uyuşturucu. Bunlar Şeytanın üç atlısıdır. Kim terörle nereye varmak istiyorsa, onlar bunlarla da aynı yere varmak istiyorlar. Yediğimize içtiğimize dikkat edelim. Bazı yiyip içtiklerimiz de sadece bizi alkole yaklaştırmaz, cinsel sapkınların bir kısmı yiyip içtiklerimizle besleniyor..Bu konuda devletin yapacakları da var, bizim yapacaklarımızın da. Bütün STK’lar, bünyelerinde Yeşilay’la işbirliği komiteleri kurmalı bana kalırsa, bütün okullarda örgütlenmeliyiz.. Bu konuda belediyelerin de, valiliklerin de, merkezi hükümetin de, STK’ların da yapacakları çok iş var. Muhtarlıklar da ve tabii Emniyetin de. Gümrüklerin daha sıkı denetlenmesi gerek..

TBMM Divan Katip Üyesi AK Parti Nevşehir Milletvekili Ecz. Mustafa Açıkgöz burada yaptığı konuşmasında; Gazeteci Yazar Abdurrahman Dilipak’ın katılımlarıyla ‘Kendini Bul, Bağımlılıktan Kurtul’; ‘Benim Sevgili Ailem’ projelerinin açılışı gerçekleştirdik. "Aile ve gençlerimiz, bizler için vazgeçilmezimizdir.” dedi.


Hükümetimiz "madde bağımlılığına" savaş açtı
AK Parti Nevşehir Milletvekili Mustafa Açıkgöz, Ailelere Madde Bağımlılığında Ailenin Rolü hakkında düşüncelerini aktarırken gençlerede seslenerek, tüm çalışmalarımız yarınımız siz gençler için. Bu manada hedefimiz Sağlıklı gençler ve nesiller yetiştirebilmek. Zira Güçlü Türkiye gençlerimize verdiğimiz ve vereceğimiz değerle bire bir eş değerdedir. Hedefimiz sağlıklı bir nesil güçlü bir Türkiye!Bu manada tüm ailelerimize ve siz gençlerede büyük iş düşüyor.

Son olarak Cumhurbaşkanımızın da yakından takip ettiği bu konuyu sizlerle paylaşmak istiyorum. O da uyuşturucu ile mücadele meselesi. Uyuşturucu dünyanın birçok yerinde ortaya çıkan çok ciddi sorundur. Sayın Cumhurbaşkanımız konu hakkında talimat vererek konunun takip edilmesi ve  tedbir alınmasını istemişlerdir. Bu çerçevede bizde Nevşehir'de Valilik, Emniyet, Jandarma, Tüm Daire Müdürlerimiz, STK'larımızla çok kapsamlı bir çalışma başlattık. Hedefimiz gençlerimizin zehirlenmesine izin vermemektir.

Cumhurbaşkanımız ve AK Parti Genel Başkanımız Satın Recep Tayyip Erdoğan'ın uyuşturucu ile mücadele konusunda talimat vermesiyle başlayan süreçte ilimiz Nevşehir'de de gençlerimizi tehdit eden Madde bağımlılığı konusunda önemli projelere imza atıyor olmanın mutluluğunu yaşıyoruz. 


Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.