banner461
banner195

Milletvekili Göktürk, Başbakan’ın Neden Gelemediğini Açıkladı

Ak Parti Nevşehir Milletvekili Murat Göktürk, seçimler öncesinde Ak Parti Genel Başkanı ve Başbakan Recep Tayyip Erdoğan’ın neden Nevşehir’e gelemediğine açıklık getirdi.

Milletvekili Göktürk, Başbakan’ın Neden Gelemediğini Açıkladı
04 Mart 2014 Salı 19:37

banner143
banner134

 NEVŞEHİR(MHA) Ak Parti Nevşehir Milletvekili Murat Göktürk, seçimler öncesinde Ak Parti Genel Başkanı ve Başbakan Recep Tayyip Erdoğan’ın neden Nevşehir’e gelemediğine açıklık getirdi.

Nevşehir Milletvekilleri olarak Başbakan Erdoğan’ı bizzat Nevşehir’e davet ettiklerini kaydeden Ak Parti Nevşehir Milletvekili Murat Göktürk, Başbakanın seçim öncesinde yoğun bir gezi programının bulunduğunu ve genel de Parti açısından sıkıntılı olan illere gittiğini dile getirdi.

Ak Parti Genel Başkanı ve Başbakan Recep Tayyip Erdoğan’ın Nevşehir’in kendisine olan desteğine teşekkür ettiğini de dile getiren Nevşehir Milletvekili Murat Göktürk, “Bu süreç yorucu bir süreç. Sıkıntılı bir süreç. Bütün illere gitmeyi Sayın Başbakanımızda arzuluyor. Kahvaltılı bir toplantıda Sayın Başbakanımıza Kendisinin ilimizde çok sevildiğini, hasretle beklendiğini ifade edip kendisini Nevşehir’e davet ettik. O da dedi ki, Bu seçim sürecinde partimiz açısından daha zayıf gördüğümüz yerlere gideceğiz. Nevşehir Allah’a Hamd Olsun bizlere desteğini tam olarak verdi. Şu an ki görüntü de öyle. Biz Nevşehir’i çok seviyoruz. İnşallah seçimden sonra Nevşehirimizi de ziyaret edeceğiz. Seçim esnasında daha zayıf olarak gördüğümüz illerimizi ziyaret etmek durumundayız. Vakit çok kısa ve ziyaret edilmesi gereken il sayısı çok fazla. Bir günde en az iki ile gidiyorum ve yine de yetiştiremeyeceğim Hakkınızı helal edin dedi. Bu kadar mütevazi ve bu kadar sıcak bir şekilde bizlere bu ifadelerde bulununca bir şey diyemedik. O gelse de gelmese de bizim ona sevgimiz ve desteğimiz tam.  Halkımızın hissiyatını ve düşüncelerini de biliyoruz. İnşallah seçimden sonra ziyaret edecek Başbakanımız Nevşehirimizi” diye konuştu.


Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.
Avatar
kapadokyalı - 4 yıl önce @mutlu50
tabi mehmet varol bey kendisine randevu verirse demek istemiş
Avatar
mutlu50 - 4 yıl önce
ha bura garanti yani
Avatar
hüseyin - 4 yıl önce
başbakanımızın canı sağolsun.
Avatar
kibar - 4 yıl önce @kapadokyalı
bence bu yorumu ve bugünün tarihini not almak lazım
Avatar
nida - 4 yıl önce
bizlerde şöyle duyuduk; ıkı bakan gelmıstı bundan oncekı gunlerde ıkı bakana da yeterlı ılgı olmadığından dolayı bırde yeterlı kalabalık toplanamıyacagından dolayı olabılırmı aceba??
Avatar
yaz bakalım - 4 yıl önce
sayın vekil çal oyna bakalım nereye kadarsa nevşehir havaalanına gidip şehrin içinden geçip 5 dakika uğramıyor sizinle tek kelam konuşmuyor siz de garanti naraları atıyorsunuz kendinizce 3 hafta kaldı konuşun bakalım da kim destek kim değil görün
Avatar
nevşehir - 4 yıl önce
bence bi ara uğramaya mecbur kalacak başbakan öle garanti değil nevşehir
Avatar
:) - 4 yıl önce
şapkamı koysam alırız mantığı... nevşehirli bu mu dur