banner461
banner195

Milletvekili Murat Göktürk’ün Ürgüp İçin Yeni Müjdesi

Nevşehir Milletvekili Av. Murat GÖKTÜRK, geçtiğimiz günlerde basına yansıyan TOKİ tarafından Ürgüp’e yaptırılacak, Ürgüp Devlet Hastanesi ihale tarihinin netleştiğini belirtti.

Milletvekili Murat  Göktürk’ün Ürgüp İçin Yeni Müjdesi
26 Ekim 2013 Cumartesi 12:40

banner143
banner134

 Göktürk, Ürgüp yeni terminal civarında bulunan arsaya 50 yataklı Devlet hastanesi yapımı için Başbakanlık Toplu Konut İdaresi tarafından 11/12/2013 tarihinde saat 14:00’da ihale yapılacağını hemşehrilerine müjdeledi.

Ürgüp İlçesi Karain Köyü 126 Adet Tarımköy Afet Konutuİle Altyapı ve Çevre Düzenlemesi İnşaatı İşi, (%81 i tamamlandı konutlar teslim aşamasına yaklaştı.)

1 Adet 8 Derslikli Kız Meslek Lisesi Ek Bina İnşaatı ile Altyapı ve Çevre Düzenlemesi İşi, (İnşaat aşamasında devam ediyor)

Ürgüp İlçesi 1.Etap 518 Adet Konut, 1’er Adet Cami ve Ticaret Merkezi İnşaatları ile Altyapı ve Çevre Düzenlemesi İşi, (İdare tarafından yer teslimi gerçekleştirilecek)

Ürgüp İlçesi 2.Etap 405 Adet Konut İnşaatı ile Altyapı ve Çevre Düzenlemesi İşi (İhalesi yapıldı değerlendirme aşamasında)

ve en son olarak Ürgüp İlçesi 50 Yataklı Devlet Hastanesi İle Altyapı Ve Çevre Düzenlemesi İnşaatı İşi TOKİ tarafından son yıllarda Ürgüp’e gelen yatırımlar arasında. (İhalesi ilanda)
Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.
Avatar
nevyorum - 4 yıl önce
bunlar seçim derdinde vatandaş geçim.
Avatar
Hocam tamamda - 4 yıl önce
ürgüp te bizimdir. sayın vekil tüm ilçelerle birlikte nevşehir'i daha yakından kucaklasa, ismini tek tek saymayacağım, ilçelere el atsa bir ürgüp'e derken bir acıgöle derinkuyuya hacıbektaşa gülşehire dese. ne olur ha?
Avatar
mehmet arslan - 4 yıl önce
valla bir toki deyil boyle ontane daha toki yaptırsan sayın vekil yine sana oyum yok