banner461
banner195

Milli Görüşü ciddiye almalarını tavsiye ediyorum

Saadet Partisi Nevşehir İl Başkanı Ali Doğan Simit, iktidarın Milli görüşün yıllarca yaptığı uyarıları dikkate almadığını, son dönemlerde ülkemizde yaşananların ardından Milli Görüşü ciddiye almalarını önerdiklerini ifade etti.

Milli Görüşü ciddiye almalarını tavsiye ediyorum
22 Ağustos 2016 Pazartesi 12:41

banner143
banner134
Saadet Partisi İl Başkanı Nevşehir Ali Doğan Simit, iktidarın Milli görüşün yıllarca yaptığı uyarıları dikkate almadığını, son dönemlerde ülkemizde yaşananların ardından Milli Görüşü ciddiye almalarını önerdiklerini ifade etti.
Milli Görüşün lideri Necmettin Erbakan’ın mevcut iktidarı ve öncesindekileri pek çok konuda uyardığını ancak bu uyarıların dikkate alınmaması nedeniyle ülkemizde ciddi sorunların yaşandığını söyleyen İl Başkanı Ali Doğan Simit, “Partimizin dünya görüşü belli. Merhum genel başkanımızın, Milli Görüşün lideri Necmettin Erbakan hoca bugün yaşadığımız bir çok konuda mevcut iktidarı ve ondan öncekileri defalarca uyardı. Ancak bizi ciddiye almadılar ve bunun da acısını şu an tüm millet olarak çekiyoruz. Artık Saadet Partisini ve Milli Görüş hareketini iktidarın ciddiye almasını tavsiye ediyoruz. Biz bu vatanı kimseye vermeyiz, gerekirse uğruna da canımızı veririz. İktidar artık Avrupa’dan, Avrupa Birliğinden, ABD’den ve İsrail’den bir fayda gelmeyeceğini anlaması gerek. Bir an önce İslam Birliğinin kurulması şart” dedi.

Kaynak: MHA
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.