banner461
banner195

Milli İradeye Saygı Mitingine Nevşehir Hazır...!

AK Parti'nin hafta sonu düzenleyeceği mitinglerin adı "Milli İradeye Saygı" olarak belirlendi. Mitingler, Cumartesi günü Ankara-Sincan'da, Pazar günü de İstanbul-Kazlıçeşme'de düzenlenecek.

Milli İradeye Saygı Mitingine Nevşehir Hazır...!
12 Haziran 2013 Çarşamba 22:39

banner143
banner134

 K Parti'nin hafta sonu Ankara ve İstanbul'da düzenleyeceği mitinglerin adı "Milli İradeye Saygı Mitingleri" olarak belirlendi.
15 Haziran Cumartesi günü Ankara-Sincan'da, 16 Haziran Pazar günü de İstanbul-Kazlıçeşme'de düzenlenecek "Milli İradeye Saygı Mitingleri" için AK Parti Ankara ve İstanbul il başkanlıkları görevlendirildi. 
Alt teması "Büyük Oyunu Bozmaya, Haydi Tarih Yazmaya" şeklinde belirlenen mitingler, hafta sonu yapılacak Lisans Yerleştirme Sınavlarına (LYS) girecek öğrencilerin etkilenmemesi için saat 17.00'da başlayacak.
Bilboardlar ve afişlerle duyurulacak mitingler için LYS sınavı esnasında sesli anons yapılmayacak, sınav bittikten sonra AK Parti il ve ilçe teşkilatları anonslarla vatandaşları bilgilendirecek.
 

Başta AK PArti il başkanı Av.Kazım Sunar Merkez ilçe Başkanı Salih Açıkgöz ve İlçe ve Belde belediye Başkanları olmak üzere Nevşehir den de mitinge çok sayıda vatandaşın katılması bekleniiyor....Mitingle ilgili olarak AK
 Partiden yapılan açıklamada;
 

TÜRKİYE'NİN BÜYÜMESİNİ ALLAH'TAN BAŞKA KİMSE ENGELLEYEMEZ...DEV MİTİNGTE BULUŞALIM...MİLLET OLARAK İRADEMİZİ ORTAYA KOYALIM...
Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.