banner461
banner195

Mola Bitti Mızrak Sahnede...

AK Parti Göreme Belediye Başkan Aday adayı Mızrak 15 yıllık bir aradan sonra kasabamıza yine hizmet edebilmenin mutluluğunu yaşıyorum. Allah izin verirde aday olursam Siyasette geçirmiş olduğum tercübemle hiç zaman kaybetmeden kısa sürede yapmayı planladığım projelerim şunlardır dedi.

Mola Bitti Mızrak Sahnede...
15 Kasım 2013 Cuma 16:02

banner143
banner134

 AK Parti Göreme Belediye Başkan Aday adayı Mızrak 15 yıllık bir aradan sonra kasabamıza yine hizmet edebilmenin mutluluğunu yaşıyorum.

Allah izin veride aday olursam Siyasette geçirmiş olduğum tercübemle hiç zaman kaybetmeden kısa sürede yapmayı planladığım projelerim şunlardır dedi.

 

Mustafa Mızrak Göreme Belediye Başkanı adayı olduğunda yapmayı planladığı bazı projeleri;

 

1-Göreme de yaşlılar ve bakıma muhtaç kişiler için yatılı ve gündüz bakımlı olacak şekilde tüm ihtiyaçları karşılyacak bir huzurevi ve gündüz bakım evi projesini seçilir seçilmez hayata geçirilecek.

 

2-Hızlı gelişen turizm sektörünün ara elaman açığını karşılayacak bir Turizm meslek lisesi projemiz hayata geçirilecek.

 

3-Üniversite ile işbirliği içerisinde turizm ağırlıklı bir fakulte yada yüksekokulun Göreme de açılması.Çokrak mevkiinde sağlayacağımız karşılıksız arsa ile 

bu okulun açılmasını kolaylaştıracaktır.

 

4-Göreme de eksik ve tamamlanamamış olan park ,yeşil alan ve rekreasyon alanları hızlı bir şekilde Göreme ve Türk turizmine yakışır bi hale getirilecektir.

 

5-Göreme açıkhava müzesi otopark ve hediyelik eşya mağazalarının tekrar düzenlenerek hukuki altyapısı sağlam kurallara oturtulacak.

 

6-Gene Göreme açık hava müzesi yakınında kültürel etkinliklerin yapılabişeceği bir anfi tiyatronun en kısa zamanda bölge ve Türk turizmine kazandırılması.

 

7-Seyir noktalarının düzenlenip çevre kirliliği yaratmadan turizmin ve esnafın hizmetine sunulması.

 

Bu projelerimiz acil ele alınacaklar arasında olup.Seçildiğimizde halk ve esnafımızda fikir teatisi içinde yeni projeler ve uygulamaları hizmete sokacağız.

 

Hedefimiz hizmet ,durmadan yılmadan halka hizmet edeceğiz ki hakka hizmet edelim.

 

Mustafa Mızrak

AK PARTİ BELEDİYE BAŞKAN ADAY ADAYI


Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.
Avatar
hakan - 5 yıl önce
başkanımız geliyor inş
Avatar
m.dizdar - 5 yıl önce
sayın mızrak ben size çok söyledim etme bşk.esnafla uğraşma bşk .dedim sen yok dedin seçime haftalar kala ceza yazdın artım bu saat den sonra allah uzun ömür verirse sen bi 15 sene daha dinlen...
Avatar
e.t - 5 yıl önce
gönlumuz senden yana baskanım dızdar sende her kımsen lafların sende kalsın ne bılıyorsunda yazıyorsun
Avatar
göremeli mustafa - 5 yıl önce
mızrak yollun açık olsun inş kazanacagız göreme kazanacak seni sen bizim başkanımızsın
Avatar
ahmet k - 5 yıl önce @m.dizdar
m.dizdar mustafa mızrak hepimize ceza yazdı hak ettiysek yaptı kardeşim canı sagolsun görememyi göreme yaptı terardan hep birlikte destek olalım ve getirelim inş
Avatar
murat mizrak - 5 yıl önce
Hayirdir dizdar senmi vercen maasini allahtan goremede esnaf deilsin olsan boyle konusamazdin . Yaran var senin belliki zoruna gitmis bazi seyler
Avatar
kemal - 5 yıl önce @m.dizdar
dizdar kardeş keşke ismini açık yazsaydın buraya mızrak göreme için çalıştı biz onu bılır onu söyleriz şimdikiler gibi kendilerine yapmadı
Avatar
fatma - 5 yıl önce
allahın ıznı ıle kazanacaksın başkanımız roma kalesının bayragı geri gelecek ..