banner461
banner195

Mustafa Açıkgöz ; 'Teröre boyun eğmeyeceğiz..!'

AK Parti Nevşehir Milletvekili Mustafa Açıkgöz, milletin birlik ve dirliğine kasteden terör saldırılarını şiddetle lanetlediğini belirterek, "Türkiye, güçlü bir devlettir. Ülkemizde ve bölgemizde gerçekleştirilmek istenen gizli planların hayata geçirilmesine her ne pahasına olursa olsun izin verilmeyecektir." dedi.

Mustafa Açıkgöz ; 'Teröre boyun eğmeyeceğiz..!'
18 Ağustos 2016 Perşembe 22:30

banner143
banner134
“Zor günler yaşıyoruz, bunlara katlanmak gerçekten çok acı, ancak terörün karşısında asla boyun eğmeyeceğiz.” açıklamasında bulunan, TBMM Divan Katip Üyesi ve AK Parti Nevşehir Milletvekili Mustafa Açıkgöz, “İnsanlık dışı terör eylemini lanetliyorum!!! Biriz, beraberiz, iriyiz, diriyiz, kardeşiz...Hep birlikte Türkiye'yiz! Teröre Boyun Eğmeyeceğiz!” dedi.

Açıkgöz, bölücü terör örgütü militanlarının Hakkari, Diyarbakır, Van, Elazığ ve Bitlis'te düzenlediği bombalı saldırılarla ilgili taziye ve kınama mesajı yayımladı. 


FETÖ terör örgütünün 15 Temmuz gecesi gerçekleştirmek istediği darbe girişiminin milletin cansiperane savunmasıyla engellenerek, Türkiye'nin büyük bir kaosa sürüklenmekten kurtarıldığını vurgulayan Nevşehir Milletvekili Açıkgöz, şunları kaydetti: 

"FETÖ terör örgütüne mensup hainlerin meydana getirdiği güvenlik boşluğundan yararlanmak için yeniden harekete geçen bölücü hainler de Doğu ve Güneydoğu bölgelerimizde devletimizi ve milletimizi hedef alan bombalı saldırılar gerçekleştirmeye başlamışlardır. Milli bütünlüğümüzü parçalamak isteyen gözü dönmüş hainler tarafından Hakkari, Diyarbakır, Van, Elazığ ve en son Bitlis'te gerçekleştirilen bombalı saldırılarda güvenlik görevlilerimiz, köy korucularımız ve sivil vatandaşlarımız şehit olmuşlar, çok sayıda insanımız da yaralanmıştır. 

Terörün her türlüsünü lanetliyorum.


Necip Milletimiz şundan emin olsun ki Türkiye, güçlü bir devlettir. Ülkemizde ve bölgemizde gerçekleştirilmek istenen gizli planların hayata geçirilmesine her ne pahasına olursa olsun izin verilmeyecektir. Ülkemiz ilelebet payidar kalacak, emperyalistlerin işbirlikçisi eli kanlı caniler Allah’ın izni ile mutlaka hüsrana uğratılacaktır. Milletimizin huzurunu bozmak, birlik ve dirliğini yok etmek ve ülkemizi parçalamak amacıyla gerçekleştirilen hunharca saldırıları, şiddetle lanetliyorum. Saldırılarda şehit düşen güvenlik güçlerimize ve sivil vatandaşlarımıza Allah’tan rahmet diliyor, yaralı kurtulan kardeşlerimize acil şifalar temenni ediyorum."

Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.